Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez normális Hoodia P57 szedése...

Ez normális Hoodia P57 szedése közben?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem szedni a Hoodia P57-et. Amitóa szedem annyit iszok mint egy ló, meg olyan egészséges étvágyam lett, hogy le a kalappal előtte. Ez így normális? Eégsz energikus is lettem tőle.
2018. máj. 4. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem véletlenül nem engedélyezik Magyarországon a forgalmazását. Még az eredeti sem veszélytelen, de valószínű, hogy valami amfetamin származékot kaptál. A tipikus "tüneteket" produkálod...
2018. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy amfetamin származék lenne. Nem beszélek se gyorsabban, nem gyors a pulzusom se (66), és a vérnyomásom is épphogy megüti a véradáshoz szükséges 110-es határt kávéval. Alvást nem befolyásolta, krétafehérségem is megmaradt.
2018. máj. 4. 13:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Van egy szegedi tanulmány is amiben Hoodia termékeket tanulmányoztak, és ott állapították meg, hogy szívverést serkentő meg kardiovaszkuláris egyéb elváltozásokat okozhat a Hoodia, de a termékekben nem volt fellelhető amfetamin származék, meg egyéb drog: "Our experiments revealed that the analyzed product did contain Hoodia species extract and was void of known adulterants with sympathomimetic activity (amphetamine, methamphetamine, sibutramine, and ephedrine)."
2018. máj. 4. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod,mi van a tiedbe? Patikában vetted?
2018. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként Svájcban vény nélkül kapható a patikában, csak mondom, szóval olyan hű de izgis dolgok nem lehetnek benne. Hogy Magyarország miért nem engedélyezteti, az biztos attól függ, ki kinek fizetett, vagy éppenséggel nem fizetett, de kétlem, hogy Svájc, ahol négyévesen már a helyes táplálkozásról vannak órák a sulielőkészítőben, el lenne maradva tőlünk. Nem mellesleg amfetamin után te két napig nem gyűrsz le egy falatot sem. Ezzel együtt nem vettem soha Hoodiát, nem tudom, mi normális a szedésekor.
2018. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kérdező nem svájci gyógyszertárban vette.
2018. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én évekkel ezelőtt szedtem, 4honap -20kg. Aztán abbahagytam, később újra neki ugrottam de rendszertelenül szedtem, nem is hatott, most próbálom újra hátha hat megint. 5 év alatt 6 kiló jött vissza úgy hogy bűntudat nélkül ettem mindent... igazából ha csak az a 6 kiló lemenne újra már elég lenne. A jó étvágyat nem nagyon értem de kitartás, én kb 2 hét után éreztem az étvágytalanságot. Utána viszont sokszor úgy kellett magamra erőltetni hogy egyek 2-3 nap után mert semmit nem kívántam de éreztem hogy a szervezetemnek szüksége van rá. Az ivás normális én is többet ittam mellette
2018. jún. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sz*rt sem használt. Azonban a cefamadar elvette a farkaséhségem, de csak ennyi. Kamu az egész amit tolnap a hoodia 57-ről meg az egyéb étrendkiegészitőkről. Én azt se hiszem el, hogy valóban annyira fogynának tőle az emberek inkább placebó. Ha valóban fogyni akarsz akkor rá kell venni magad a kemény diétára nincs mese, egy fogyasztó tabletta se fogja elvenni az étvágyadat...
2019. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!