Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard, honnan tudom...

Adipex retard, honnan tudom hogy eredeti?

Figyelt kérdés
Minden weboldal azt irja, csak akkor eredeti, ha van az oldalnak cegjegyzeke, fel van tuntetve a ceg neve, szekhelye. Ezzel csak az a baj, hogy egyik oldal sem tunteti fel a cegjegyzekèt, akkor ez azt jelenti, hogy nem is lehet eredetihez hozzajutni? Erdekes, hogy azok az oldalak amelyekrol rendelhetnek leirjak, hogy csak akkor megbizhato a rendeles forrasa, ha van ceginfo az oldalon, erre ő maguk sem tunteteik fel? Ezzel azt uzenve, hogy amit toluk lehet rendelni az nem eredeti?

2018. máj. 7. 03:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind kamu.
2018. máj. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ugy gondolod, hogy nem is lehet hozzajutni internetes oldalakon keresztül?
2018. máj. 7. 04:13
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha neten kell keresgetned akkor te biztosan nem fogsz olyan Apidexhez jutni amiben tényleges hatóanyag van. Egyéb iránt nem is ajánlom, hogy ilyeneket vásárolj mert elhiszem egyszerűbbnek gondolod mint a normális kajálást meg rendszeres mozgást de könnyen megszívhatód vele. Mivel nem az eredeti hatóanyag van benne, nem labor körülmények között csinálják, szennyezettek az alapanyagok. Itt egy videó milyen nagyon nehéz hamisítani ezeket a szereket:

https://www.youtube.com/watch?v=b2fXlHAyW9M

2018. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 fujtato banan ***** válasza:
karcsi és móni árulta anno.ez eredetit valami webpatikában lehet kapni csak ki kellene deriteni hol....csehországban engedélyezett.
2019. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fujtato banan ***** válasza:
Én rendeltem. Nem fogytam tőle. Nem pörget. Semmi hatás...
2019. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!