Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A szűztea után mennyi idő,...

A szűztea után mennyi idő, még a hasam újra "normalizálódik"?

Figyelt kérdés
Gondolom ez függ a mennyiségtől is, én 3 napig reggelente ittam egy csészével, és bár régóta terveztem a méregtelenítést, úgy érzem ez a pár nap bőven elég volt. Igen, bezavar az emésztésbe meg káliumveszteség meg minden egyéb,én csak azt szeretném tudni hogy a hasmenés mikor szűnik meg, akár normaflore-t is szednék, nem tudom használna-e. Ötletek?

2018. máj. 30. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megy a hasad tőke akkor felesleges szedni. Méregtelenítés pedig ilyen esetben nem történik csak f++ol ez csak dehidratál.
2018. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor lenne értelme ha nem menne a hasad tőle hanem csak lágyabb lenne a székleted. Egyébként nekem orvosom is mondta hogy lehet fogyasztani de érdemes 2-3 hét állandó fogyasztás után 2 hét szünetet tartani, na meg persze a túlzott fogyasztással mérgezésed lehet, mert nagyon minimális méreg van benne amivel előbb utóbb eltelik a szervezeted és akkor már nem csak alul jön ki a cucc hanem felül is, és meg is betegedhetsz. Ezért kell szünetet tartani hogy kiürüljön a szervezeted.
2018. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Méregtelenítésnek én nem nevezném, inkább salaktalanításnak. A méregtelenítés legjobb módja, ha nem viszel be semmilyen mérget, így a májadnak kevesebb lesz a munkája.

A normaflore-nál vannak sokkal jobb probiotikumok. A hasmenés akkor szűnik meg, amikor az összes méreg távozott a bélrendszeredből. Ha nem iszod tovább a teát, hamarosan el fog múlni, kivéve, ha közben összeszedtél valamilyen fertőzést. Addig is ehetsz hasfogó hatású ételeket, pl. krumpli, főtt rizs, banán, és hasznos tud lenni a húsleves is.

2018. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!