Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Segíthet egy kicsit legalább...

Segíthet egy kicsit legalább a malva kapszula?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, nem ettől várom a csodát. Már kalóriaszámolással és sporttal fogytam 15 kilót kb vagy többet, nem mértem meg a legnagyobb súlyomat de még van hátra 20-25 kiló. Most egy hónapra elengedtem magam meg előtte is stagnáltam picit emiatt is ettem hülyén tehát egy hónapig nem fogytam most újra normális deficitben eszek, hát mintha elindult volna de nem merem kijelenteni. Láttam egy gyógyszertáros újságban a malva kapszulát ami mályvatea meg ilyesmi kivonatokat tartalmaz és segíti a bélműködést. Olvastam róla neten és sokan azt mondták hogy hatásos segítség fogyóban. Én emellett diétázok és sportolok csak segítségnek szeretném, valamit tudna segíteni? Wc-re amúgy nagyon ritkán tudok menni szóval a hashajtó hatása nem lenne baj de a fogyásban ér valamit? Tudom hogy mostanában nem hisz ebben senki de mégis hátha van valaki akinek bevált. Az anyagcserét gyorsítja vagy valami hasonló jótékony hatás. Köszönöm előre. 18/l

2018. jún. 30. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A mályva hashajtó, hosszabb távon erős bélkárosító! Fogyásban nem segít, max a hasmenés miatt csökkenhet valamivel a súlyod.


Anyagcserét a sport gyorsítja.

2018. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iszonyat hascsikarást és cifrafosást csinált, amitől lement ugyan 1-2 kiló, de a következő pohár vízzel vissza is jött. Egy napig a WC közeléből sem tudsz majd elmenni...
2018. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom.Nem voltam wc kötzelben, és majdnem be is ment,olyan hirtelen rámtört...:(
2019. febr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!