Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki felismeri ennyi alapján...

Valaki felismeri ennyi alapján ezt a táplálékkiegészítő. Cuccot?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki, mióta csak ismerem, mindig is elég kövér volt. Viszont év vége fele, amikor utoljára találkoztunk, hallottam, ahogy mondja a barátnőinek, hogy olyan, mint egy kisbaba, mert tápszeren él, erre a többiek néztek rá, hogy ezt mégis hogy érti és elmondta, hogy most tényleg elhatározta, hogy le fog fogyni, még orvosnál is járt és felírt neki a háziorvosa valami táplálékkiegészítőt, amiből naponta 2x, reggel és este ki kell kevernie egy pohárnyi italt és egyedül ebédre ehet normális ételt, viszont akkor azt eszik, amit csak akar. Lényegében az éhségérzetet csökkenti ez a szer.

És állítólag akkor, amikor ezt mesélte, még csak kb másfél hete itta ezt a valamit és már 4 kg-ot fogyott tőle.

Mondta a termék nevét is, de elfelejtettem és nem vagyok vele jóban (most még szépen fogalmaztam..), sem a barátnőivel, szóval cikinek érezném, ha ráírnék, hogy mondja már el, mit iszik :D Valaki ez alapján nem tudja, mi lehet?


2018. júl. 6. 01:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Turb0 diét4 por sztem. :) ( Bocsi h így írtam, levan tiltva )


Munkatársam felesége issza. Igazából pénzkidobás, sima fehérje por túlárazva és szerintem nem egészséges nem enni, meg inni ezt a sok a löttyöt. Inkább étkezz egészségesen és mozogj... Nem akarlak kioktatni, majd más kifog.

2018. júl. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt a háziorvosok általában nem dietetikai szakemberek. Másrészt semmilyen táplálékkiegészítő nem fog téged csak úgy lefogyasztani. Természetesen lehet alkalmazni őket, de csak akkor van értelme,ha azok egy megtervezett étrend részei.
2018. júl. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Turbo por lehet, igen.
2018. júl. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de nem turbó d. volt. Valami egy szavas és fura neve volt. Sajna nem emlékszem, milyen betűvel kezdődött, de ha itt lenne előttem leírva, felismerném :/
2018. júl. 6. 14:00
 5/9 anonim ***** válasza:
insumed?
2018. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2018. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nutricia nutridrink?
2018. júl. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egyik se ismerős, de azért köszi a válaszokat :) Majd megkérdezem a háziorvosom, hátha ő felismeri, vagy valami hasonlót fel tud írni.

6. Miért érdekel?

2018. júl. 8. 12:37
 9/9 anonim válasza:
BCAA?
2018. júl. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!