Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Olyan táplálék kiegészítők...

Virag17k kérdése:

Olyan táplálék kiegészítők érdekelnek, amelyek a rendszeres edzés és a megfelelő étrend mellett, kiegészítik és elősegítik a fogyás folyamatát. Tudnátok ajánlani néhány ilyet?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja edzek újra intenzíven, eddig nem igazán volt szükségem olyas fajta kiegészítőkre amik a testsúlyom szabályozásában segítenek, de közel másfél éve a rendszeres sporttevékenység kiesett az életemből, amiért a jutalmam pár plusz "puha" kg lett. Most szeretnék megszabadulni ettől, de a sötétben tapogatozóm, mert sosem volt ez a célom a sporttal...olyan táp.kieg.-k érdekelnének amik segítik a fogyást (gondolok itt pl.: l-karnitin, különböző zsírégető készítményekek, esetleg makro-tápanyagok amivel étkezést ki tudok váltani, vitaminok, vagy bármi ami hozzájárul a testzsír csökkenéséhez) Megköszönném ha a tapasztalataitokat is leírnátok ha van!

2017. márc. 6. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
l-karnitin jo, de oszinten nem tudom hogy tenyleg hat-e. szedtem kulombozo megnnyisegekbe, de a fogyasom ugyan ugy megy mint amikor nem szedem. Ha tenyleg nagyon kell, akkor esetleg a termo-s zsiregetokre gondlhatok, de en inkabb minosegi kajat vennek es proteint.
2017. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
HCA,BCAA,Thermo drine,glutamin,L-carnitin
2017. márc. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utóbbi válaszolótól szeretném kérdezni, hogy van tapasztalata a felsoroltakról? És tud bővebben írni róluk? :)
2017. márc. 6. 11:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Előzőnek köszönöm a választ! ^^ én is azt hallottam hogy az l-karnitin inkabb a teljesítményt fokozza, bár az sem rossz! Hatákonyabb a munka vele :)
2017. márc. 6. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább linkelek,így bővebben kapsz infót róla.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Mindegyiket használtam hosszabb-rövidebb ideig.

A bcaa-t a mai napig mindig használom.

De,hogy őszinte legyek fingom sincs,hogy érnek e bármit.

Lehet,hogy igen lehet,hogy nem.

Nekem ezek mellett megvolt a heti 6 edzés a kompatibilis étkezés.

2017. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!