Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez a kombináció megfelelő...

Ez a kombináció megfelelő vagy túl sok ez így együtt?

Figyelt kérdés

Hétfőn (holnap) kezdem el az étrend-kiegészítők szedését.

Reggeli és ebéd előtt 3-3db Thermo Drine Complex (bio tech-es, és a többi is) edzés előtt 1 db L-carnitin (1000mg-os), és este lefekvés előtt 4 db Super Fat Burner. Valamint magnézium+kalcium+cink ez egy tablettában van bent és ebből napi 3x1 db. vitaminok mint c-vitamin beviszem étkezéssel.

Ezek mellett persze diéta és heti háromszor konditermes edzés, ami áll súlyzós erősítésből és utána aerob mozgásból, és lehet hogy még egy napra beiktatok csak egy areob edzést is.

Aki már használta ezeket a kiegészítőket az írja le, hogyan szedte, köszi!

Egyébként 20/L 178cm/90kg


2010. jún. 20. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aztán nehogy kórházba kerülj ettől a sok szartól, pláne, ha még valami kölcsönhatás is fellép köztük...:S
2010. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem lenne egyszerűbb/olcsóbb szimplán ésszel enni és amellett sportolni/mozogni? nem értem miért költenek sokan ilyen kiegészíőkre, nekem nélkülük is ment..

16/L

2010. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem már egyféle is sok lenne ezekből a műsz@rokból, de te tudod...
2010. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég lenne csak 1 féle, ez már túlzás, én az L-carnitint ajánlom
2010. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Minek ez a sok sz*r?

Normálisan egyél, és ne gyógyszerrel vedd be a vitamint, hanem zöldséggel és gyümölccsel. A súlyzós izé helyett meg inkább fekvőzz meg húzódzkodj..


De ha annyira fogyni akarsz 1-2 megbízhatóbbat bevehetsz.

2010. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is a Super fat burnert szedem, de annak semmi értelme, ha azt lefekvés előtt veszed be. Annak az a lényege, h ne a zsírt bontsa le a szervezeted hanem a zsírt, és ezt ugye edzés közben teszi legfőképp, szall 2-3 bogyó edzés előtt, egy lefekvés előtt....


20Ł

2010. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!