Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecetről mi a véleményetek?

Almaecetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fogyàs céljàból
2018. aug. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztál már bárkivel aki ettől fogyott le?


Na pont ez...

2018. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az almaecet csodás. Fogyni tőle nem fogsz viszont.
2018. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Az almaecet a fogyás szent grálja,csak a sok hülye inkább dagadt marad.
2018. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Duenna ***** válasza:
100%
Fogyni csak attól lehet, ha kevesebb kalóriát viszel be a szervezetedbe. Ha csak almaecet iszol, az nem fogyaszt.
2018. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Mi a véleményem?: olyan mint az almalé,csak savanyú.

Fogyás céljából?:Hát ha rendszeresen használod,előbb-utóbb elfog fogyni.Szinte biztos.

2018. aug. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Olvass utána hivatalos forrásból! Lassú fogyást OKOZHAT, ez évi 3-5 kg. Legfeljebb. Ez 5 év alatt 15-25 kg fogyás LEHET. HA!!! nem eszel többet egy falattal sem.

Itt a buktatója: aki bármilyen csodaszert szed, az bátrabban eszeget, mert azt hiszi, hogy úgy is elégeti a csodaszere. Így jó esetben nem hízik, de nem is fogy.

2018. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán jó.

Nem fogyaszt.

2018. aug. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már párszor valaszoltam erre a kérdésre (valamiért most mindenki ezzel akar fogyni :D), de akkor újra. Stagnált a fogyókúrám de kcal keretet nem tudtam tovább csökkenteni és sérülés miatt ámenetileg nem sportolhattam, akkor próbáltam ki ezt meg még pár hasonlóan csodaszernek titulált vackot de semmit nem sikerült fogynom tőlük. Nem is az ígért 1 hónap alatt -10 kg volt a cél, de egy kiló se ment le. Ahhoz képest viszont borzalmas volt ezt inni vizzel, fájt a gyomrom tőle hiába higítottam. A szagát meg egyenesen rühelltem. Salátaöntethez nagyon jó, de fogyókúrához felejtős.
2018. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!