Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mivel lehet a narancsbört...

Mivel lehet a narancsbört gyorsan eltüntetni?

Figyelt kérdés

hatékonyak a garnier testápolók? nekem a combomon és a fenekemen van narancsbör, azt szeretném gyorsan eltüntetni, mit egyek, mivel kenjem, mit csináljak vele?

elöre is köszönöm:)


2010. jún. 24. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

sportolj (futás, bicikli) és igyál sok VIZET, méregteleníts időnként, figyelj oda az étkezésedre... de így is sok idő lesz...

csak kencék használatával az életben nem fogod eltüntetni...

2010. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

gondolod, ha egy krémmel el lehetne tüntetni, akkor lenne nő aki narancsbőrös? Főleg lenne sznésznő, modell, énekes?

Futás, bicikli, kevés szénhidrát és türelem

2010. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
A garnier golyósa nagyon jó, én is azt használom! :)
2010. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit rásegíthet a hatásra a kence, sőt, elég szép eredményeket lehet elérni vele, ha közben sportolsz is, és odafigyelsz az étkezésre. Önmagában szerintem kevés a hatása.
2010. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
egy honapig heti 2-3x infraszauna
2010. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Kocogj heti 3 alkalommal !

Zuhanyzáskor alkalmazd a hideg melegvizes technikát !Kb. 3-szor , 4-szer váltsd át a hőfokotés mindig hideg vízzel fejezd be !

Kend be a comjaidat narancsbőr elleni krémmel és tekerd be magad fóliával !

Igyál sok vizet , és ügyelj az étkezésre !


Ezek tuti tippek . Nekem bevált !!! :)

2010. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én cellulitmasszőr vagyok. Ahogy írták, semmivel. Ugye nem egy hét alatt alakult ki a narancsbőr? Akkor elmúlni sem fog egy hét alatt. Időben kell rá gondolni, nem a nyár közepén. Sok mozgás, sok folyadék, egészséges táplálkozás. Masszázzsal lehet segíteni a dolgot, de az sem fog pár nap alatt csodát tenni.
2010. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gringabringa ***** válasza:
Gyorsan semmivel! Lassan is kínszenvedés!
2012. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!