Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám eltüntetni a narancsbőrt a fenekemről?

Figyelt kérdés
174cm és 59-60kg vagyok. A fenekem sosem volt nagy és mivel nemrég fogytam ezért most már kifejezetten kicsi. De még mindig narancsbőrös. Értem én,hogy sok víz,mozgás, gyümölcs,zöldség, édesség tilalom de ezeken kívül milyen gyakorlatokkal lehet rásegíteni a folyamatra? :)
2011. júl. 25. 09:00
 1/1 anonim válasza:
Erre így nehéz válaszolni, mert nem írod, hogy pl. sportolsz-e, és ha igen, akkor mit. Nekem a futás jött be + RR fenék gyakorlatai és igen, a rengeteg víz. A krémek sztem semmit nem érnek, max. tekercselés, de azt csak megbízható helyen. Plusz vannak speckó gépek, de én akkor sem vettem észre nagy változást. Amúgy lehet nálad kötőszöveti probléma is, akkor viszont sokat nem fog változni. :( Állítólag sok méreganyag miatt alakul ki, nem feltétlenül a súlyfelesleggel függ össze a dolog. Úgyhogy ha pl. dohányzol, kávézol, akkor az is a kialakulására sajnos...
2011. júl. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!