Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pajzsmirigy+Slim-et szed valaki?

Pajzsmirigy+Slim-et szed valaki?

Figyelt kérdés
Bizonyítottan még nincs pajzsmirigy betegségem, viszont diéta és mozgás mellett is nagyon döcögősen haladok lefelé vagy éppen sehogy. Kivizsgálás előtt állok,de addig is érdekelne szedi-e valaki, illetve hatasos-e?

2018. nov. 15. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Természetesen fogsz fogyást észlelni... a pénztárcád vastagságában.
2018. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem...
2018. nov. 15. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Én megvárnám az eredményt vele.

Bizonyára jód van benne, azt én is próbáltam, de mivel a hormonjaim rendben voltak, nem segített, sőt, kipöttyösödött tőle a bőröm.

Ellenkező esetben nyilván segíthet, de ha baj van, felírnak neked rá hormont.

Egyébként ezzel kapcsolatban még a méhpempő is segíthet, ha természetes megoldást keresel.

2018. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

(Nincs jód benne, épp ettől jó pajzsmirigy vitamin, nem minden pajzsmirigyesnek szabad jódot bevinni akinek szabad annak sem szintetikus hanem természetes formában csak ezt sok pajzsmirigy betegnek nem mondják el csak annyit mondanak a jód hiány miatt alakul ki a pj alulmüködés miközben ez nem mindenkire igaz és akire igaz annak se a jódpótlás szintetikusan a megoldás)


Én szedtem/szedem 3 hónapig szedem aztán 1 hónapig nem így hatásosabbnak érzem nem szokik annyira hozzá a szervezetem. Nagyon jó vitamin pj alulmüködéssel küzdőknek de önmagában ne várj tőle eredményt. Azonban ha valóban pj alulmüködésed van segíteni fog van benne organikus szelén és egyéb jóságok a pj-re. Nekem inkább a közérzetemen és az energia szintemen javított ami persze megdobta a fogyokúrám de önmagában ezek nem csodaszerek.

2018. nov. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Igazából csak vitaminok vannak benne, lehet kapni olcsóbban is multivitamint.
2018. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én egy hete szedem ,,kipöttyösödöt a fülem alatt két oldalt

Úgyhogy abba kell hagynom

2021. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!