Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A filteres zöld teának van...

A filteres zöld teának van hatása?

Figyelt kérdés
2019. jan. 12. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A filteres teák megszínesítik a vizet, kb. ennyi. A legsilányabb tealevélrészek vannak benne, abból is minimális - csak hogy teaként el lehessen adni.
2019. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Vannak benne antioxidánsok, és jót tesz anyagcserének is. Viszont NEM csodaszer. Nem helyettesíti a diétát.
2019. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ha a filteres nem jó,akkor milyen fajtát ajánlotok?
2019. jan. 12. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:

Valódi kínai szálasat lehet kapni többféle boltban is.

Teljesen más az az íze. Ahogy feloldódik a vízben, újra egészben lebegnek a vízben a tealevelek, innen is lehet tudni, hogy nem csak a padlót seperték fel. :D

2019. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó frissítő ital, antioxidiáns is, szóval ilyen szempontokból ajánlott, de fogyáshoz semmi köze.

Én is szálasat iszok, ami elsőre drágábbnak tűnhet (1900-2500 körül van 10 dkg-ja), de egy adagból több főzet is készíthető, én kétszer szoktam felhasználni teakészítésre, amúgy háromszor is lehetne, de még így is jobban megéri, mint a filteres teák.

2019. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. jan. 12. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha alacsony a vérnyomásod, akkor viszont egyáltalán ne igyál zöld teát.
2019. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Csakis zacskós zöld teát igyál mert az jobban használ ! Én zöld tea ivás mellet 13 kg tól szabadultam meg és akkor senki sem gyözött volna meg ,hogy a zacskós zöld tea nem csodaszer ! Ma már belátom ha nem kocogtam volna napi 20 percet és nem csökkentem a cal-t akkor semmit sem fogytam volna ! Második fogyásom -17kg de ott már nem ittam csomagos zöld teát pedig finom !
2019. jan. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha sokat iszol, elmulasztja a szomjadat.
2019. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szálas tea. Herbaházban pár száz HUF.
2019. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!