Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöld tea tényleg hasznos,...

A zöld tea tényleg hasznos, ha fogyni szeretnék? A filteres is ér azért valamit, nemcsak amit le kell szűrni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
A zöld tea is hasznos, de a kék a leghatásosabb.
2013. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, hidd el sz.rt sem ér, sem a tea se a kapszula.

Én is éppen fogyózom, le kell adnom min. 1O kg-t. Este 6-től nem eszem, és előtte sem tömöm magam.

Néha kimegyek kocogni.

2013. aug. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyet mégis ki mondott? Nincsenek fogyasztószerek, nem is voltak és elég valószínű hogy nem is lesznek. Teázz nyugodtan, de egy csésze tea mellett ha azt akarod hasznos legyen, gondold át az étkezésedet min kellene változtatni. Ha nem tudod, akkor ideje utánajárni (minimum utána kérdezni).
2013. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Táplálkozásos hozzászóló te olyan nagyon okosnak képzeled magad, hogy az már fáj. Mi az, hogy minimum utána kérdezzek?


1. Hadd kérdezzek már akkor, amikor én akarok, ne te szabd meg.

2. Már 3 hónapja változtattam az étrendemen, és ne is feltételezd, hogy azt rosszul változtattam volna meg, mert abszolúte egészséges.

3. Nem fogyasztószert keresek és nem is szeretnék a jövőben sem ilyenhez nyúlni. A zöld tea elvileg gyorsítja az anyagcserét, és egy szóval sem állítottam, hogy fogyasztószer lenne.


Ha nem tudsz értelmes és okos választ adni, akkor inkább húzd meg magad, mert senki sem kíváncsi az okoskodásodra.

2013. aug. 4. 14:43
 5/10 anonim válasza:
Én a kapszulát szedem, és igen felgyorsítja az anyagcserét. nagyon! fogyni.. hááát fogyni nem nagyon fogytam még tőle de segít! :) egy próbát megér:)
2013. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"A zöld tea elvileg gyorsítja az anyagcserét,"


Ez mi? Milyen elv írd már le kérlek? Ki állítja ezt, mit jelent az hogy gyorsítja az anyagcserét? Hol, mikor, kik vizsgálták ezt kiken és milyen módszerrel?


Mit eszel? Semmi tejfehérje, semmi glutén és kevés keményítő van az étrendedben? Nem viszed túlzásba a gyümölcsevést, nem eszel TÚL keveset. Nem spórolsz a zsírfogyasztással? Annyi helyen el lehet vérezni a táplálkozásban, hogy valami hatalmas szakértőnek kell lenned ha kijelented hogy jól csinálod. És úgy látszik mégsem csinálsz valamit jól, ha problémáid vannak..


El kell menni kivizsgáltatni hormonszinteket, pajzsmirigyműködést, és ha a táplálkozás rendben van akkor rendbe kell tenni az edzést is: a futkosás életmód szinten semmit nem ér. Jógázni kell, Taichizni vagy Qigongozni, erősítő edzésekkel együtt.

2013. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Te egy akkora idióta vagy, hogy az már fáj. :D


"Annyi helyen el lehet vérezni a táplálkozásban, hogy valami hatalmas szakértőnek kell lenned ha kijelented hogy jól csinálod."

Pl. miért ne lehetnék akkora "szakértő", mint amilyennek Te képzeled magad? Szerinted itt mindenki hülye rajtad kívül. Én viszont nem állítottam, hogy szakértő lennék, ellenben Veled, aki minden egyes kérdésnél okoskodik. Nem baj ez amúgy, mert néha írsz jó dolgokat, főként a stílusoddal van probléma, de azzal nagyon. Pl. nem kellene elkönyvelni valakit egyetlen kérdés miatt.


Miért írsz nekem a kérdésemhez a futkosós életmódról? Én egy szóval sem említettem, hogy futok (mert tényleg nem azt csinálom).


Illetve azt sem mondtam egy szóval sem, hogy problémáim lennének! Te ezt hol olvastad? Én feltettem egy kérdést, amiből iszonyatos hülye következtetéseket vonsz le. Kérlek ne tedd, mert nem áll jól.

2013. aug. 5. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:

...


Nagyon nagyon sok szócséplésbe kerül elfogadni azt, hogy a zöld teának nincsen olyan hatása, amire azt mondhatnánk hogy hasznos fogyásnál.. Én még mindig itt ragadtam le, az összes többi irkálás csak szócséplés. Egymás véleményezését is beleértve.

2013. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A zöld teának pozitív hatása van a szervezetre (az előttem szóló nagyokos bármit is mondjon).

A saját bőrömön tapasztalom, hogy gyorsítja az anyagcserét(ha szeretné a kedves barátunk részletezhetem ezt a témát is).

Az biztos, hogy ettől nem fogsz 10 kilót fogyni, én már január óta napi 7,5 decit iszok szigorúan cukor és citrom nélkül és a bőröm feszesebb lett tőle. Tehát hatása van, és mindenképpen érdemes inni cukor nélkül, mert egészséges!

2014. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és én ízesített filtereset használok, az is teljesen jó.
2014. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!