Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a Forever...

Mi a véleményetek a Forever Slim otthoni zsírbontóról? Mennyire hatásos? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két gyermekes anyuka vagyok, a kislányom 4 éves, a kisfiam most lett fél éves. Az első terhességem után szinte azonnal visszanyertem a régi alakom, most azonbn semmi nem történt, még híztam is kicsit, pedig mindent úgy csinálok, mint a lányom születése után. Tudom, hogy nem ezzel kéne foglalkoznom, és a férjem is mondta, hogy nem zavarják a pluszkilók, de engem mégis zavar, főleg úgy, hogy mindig vékony voltam. Nemrég egy szintén anyuka ajánlotta a Forever Slim gépet, hogy ő is ezzel fogyott le szülés után. Utánanéztem, elég jónak tűnik, de nem túl olcsó, szóval meg kell gondolni. Nektek van esetleg róla tapasztalatotok, mennyire hatásos? Itthon vagyok a babámmal, szóval tudnám csinálni, csak hogy megéri-e?


Köszi a válaszokat: egy 33 éves anyuka :)



2017. jún. 16. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A honlapjukról:

Kell diétázni az ultrahangos zsírbontás mellett?

Az ultrahangos zsírbontás (kavitációs zsírbontás) önmagában, fogyókúra nélkül is gyors és látványos eredménnyel jár, azonban a nagymértékű szénhidrát- és zsírbevitel a zsírbontó kúra ideje alatt sem ajánlott. Bár a kezelt területre nem hízunk vissza, más testrészeken meglátszódhat a mértéktelen szénhidrátfogyasztás. Az ultrahangos zsírbontás (kavitációs zsírbontás) eredményességének növelése érdekében mindenki számára csökkentett zsír- és szénhidrát tartalmú étrend, valamint lúgosító ételek (pl. friss zöldségek) fogyasztása javasolt. A kezelések utáni 2-3 napon lehetőleg ne fogyasszunk finomított cukrot tartalmazó ételeket és italokat!


Az ultrahangos zsírbontás (kavitációs zsírbontás) hatékonyságának a sportolás nem feltétele, azonban rendszeres mozgással kiegészítve eredményesebb lehet a kezelés. Fontos tudni, hogy a zsírbontó kezelések utáni órákban figyelmet kell fordítanunk anyagcserénk gyorsítására, ez ugyanis segíti a salaktalanítást. Az anyagcsere fokozására a mozgás nagyon jó módszer. Már fél órás séta vagy túrázás is sokat segíthet, azonban a megfelelő hatékonyság érdekében igyekezzünk inkább olyan mozgásformát választani, ami pulzusunkat is emeli (pl. torna, biciklizés, futás).


Magyarul sport és diéta nélkül szart se ér, ha meg sportolsz és diétázol akkor erre a szarra nincs szükséged.

2017. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Hát itt nem sok tapasztalatot írnak, inkább mindenki eladná.

2017. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ultrahangos zsírbontás működik... csakhogy:

A zsírbontás lebontja a zsírsehteket, amik nem megújuló sejtek...

A zsírsejtet mikor fogysz,nem üríti a szervezeted, pusztán a méretét változtatod...

Namármost, az ulzrahangos bontással meg elpusztítod a sejtet... de maradsz ugyanazon az egészségtelen életmódon, így ha a bőröd alá már nem tudsz hízni,mert "okosan" kinyírtad a zsírsejteket, akkor bizony a szerveid közé fogsz, emelve ezzel a kockázatát mindenféle szív és érrendszeri és egyéb civilizációs bezegségeknek... na meg a korai halálnak...

Ezeket a gépeket arra találták ki, hogy akik már túlvannak az életmódváltáson, lefogytak, de pl a fitnesz verseny előtt még a belsőcomb makacszsírjától szeretnének megszabadulni, de a diéta már nem viszi le, akot ez egy megoldás lehet a műtéti beavatkozás helyett...

Ha te ezzel akarod megúszni az egész életmód váltást, abba viccen kívül, belehalhatsz...


Szóval ha fogyni akarsz, életmódváltás...

Javaslom hozzá minimum a sárga kapszula című ebook elolvasását, több ember életét változtatta már meg,mint erobik norbi...

+Ha fogyni akarsz sportolókat kérdezz a hogyanról, ne a szintén a súllyával küzködő agyhalott anyukákat...

2017. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!