Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mennyi idő után indult...

Kinek mennyi idő után indult be a fogyás a regenor fogyasztoszertől?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

1 hónapig szedtem, eredménytelenül.

Utána 1 hónapig ettem kalóriadeficitben, és sportoltam heti 5x! És fogytam 9 kilót!


Csodaszer!

2019. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Kb. fél kiló ment le havonta, ami elég gyenge teljesítmény, főleg, hogy mennyire szigorú a diétája, és még mozogtam is mellette.

Az összetevőit tekintve egyébként semmi nincs benne, amiből csodát kéne várni. Grapefruitmag-kivonatot meg lehet olcsóbban is, csepp formában venni, azzal jobban jársz.

Én fél évig csináltam, kb. 3 kiló ment le, a többi varázslatos hatását nem észleltem, viszont az emésztőrendszerem meg az idegeim kikészültek a Regenor diétától. Alapból a zsírosabb, szénhidrátszegény ételeket szeretem, de ilyen mennyiségben meg arányban zsírt zabálni, az még nekem is durva volt. A végére már mindentől undorodtam, amit a diéta szerint enni lehetett/kellett. Sajnos nem igazán lehet változatosan csinálni, plusz már szinte könyörgött a gyomrom valami könnyű ételért.

A fogyás egyébként az első hónaptól ment, csak éppen nagyon lassan. Nekem nem jött be. A csoportban azóta is benn vagyok, igazából még senkinek nem sikerült igazán feltűnő eredményt elérni.

2019. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Eh, kérdező, téged is jól átvertek, ezektől a szaroktól hiába vársz csodát.
2019. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves 1 es valszolo mi az a kaloriadeficit?
2019. febr. 15. 16:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Látom, meg nem vagy benne az egészséges életmód világában. Semmi gond, csak legyek nyitott rá.


Arról szól ez az egész, hogy minden ételnek amit megeszel, kaloriat tartalmaz.

Egy banán kb. 100kcal egy kiskanál csokikrem 100kcal vagy egy pizza 1500 kcal.


Emiatt T működik a testedzés ugyanis kalóriát éget el. Ezt le kell mérni testsúly életkor és magasság szerint.

Ha én egy 180 cm 75 kg-s férfi vagyok, kb. 2500 kcalt kell ennek ahhoz, hogy ezt a súlyt fentartsam.

A kalóriát mozgással és a letezeseddel (sejtszinten) használod el.

Azaz amit nem tudsz változtatni, az az alap kalóriaszukseglet. (Csak úgy fog változni, hogy fogsz, ergo kevesebb súlyod lesz, kevesebb kalóriát kell elhasználnia a testednek.)

És ezen felül van a mozgással elégetett kalória. A napi séta, lépcsőzes, stb...

Ezért fontos a sport. És hogy ne izmokat építsen le a szervezeti hanem zsírszövetet. Mert az izmot hamarabb bontja le, hisz azt nehezebb fenntartania.


Ha szeretnéd, írd le az adataid üzenetbe, és én kb. kiszámolom, de kalkulátorokat is találhatsz a neten.

2019. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sosetom ***** válasza:
100%
Mozgás nélkül soha senki nem fog lefogyni aki hízékony. Hihetetlen hogy még mindig van aki beveszi hogy a "csodaszerrel" majd minden gondja megoldódik.
2019. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan úgy képzelik el, hogy nuku étrendváltás és testmozgás, csak eszi a bogyót, és attól majd varázslatosan lefogy. Persze az is kérdés, hogy van-e olyan esetről bizonyított tény, hogy bogyóval többet fogyott valaki, mint síma mozgással és diétával.
2019. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
68%

Először is a regenor nem fogyasztószer, hanem egy kúra része. Segít a sejt közi szemetet kitakarítani a szervezetből, melynek következtében fogyhat az ember.


2 hónapig ittam a regenort, lement 10 kg.

Az első hónapban szigorúan tartottam az étrendet, nekem nem volt vele gondom. Bár én nem foglalkoztam a zsír adaggal, ami az ételbe, pirítósra került és jólesett, nem többet vittem be.

A második hónapban hétvégente már megengedtem magamnak némi cukros dolgot, pl. kóla.

Az étrendet elég változatosan is össze lehet állítani és a zsíros pirítóst hagymával nem hívnám nehéz ételnek. De lehet paradicsomot, paprikát is rátenni.

A legjobb szendvics két grillezett hús között egy harmadik :))

Miután nem ittam tovább a regenort, az étrendemet próbáltam normalizálni. Vagyis édesség, cukros gyártott termékek csak hetente egyszer. Kicsi visszajött, de sikerült tartanom a súlyom.


Miután elkezdtem a fogyasztást, nagyon hamar észrevettem, hogy energikusabb vagyok, jobb a közérzetem. Sokkal hamarabb megcsináltam kitűzött dolgokat, mint amúgy. Legyen az bármilyen apró is.

A bőröm is változott, egészségesebb lett.

2019. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak meg kell nézni Lagzi Lajcsit,mennyire hatásos!
2019. febr. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6/9 bnom 30 kg fogyott úgy hogy semmit nem mozgott.csak zöldség gyümölcs.
2019. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!