Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Írnátok saját tapasztalatot a...

Írnátok saját tapasztalatot a Herbaliferól? Fogyott valaki töle?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 1. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a Herbalife csak egy jó üzlet. A fogyni vágyókat minden lépésben csak lehúzák mert naivul hiszik, hogy az az igazi megoldás.
2019. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Én fogytam vele anno pár kilót, de az eredmény csupán átmeneti volt és a drága árához képest nézve elenyésző.


Ugyanazt az eredményt el tudtam érni a turbós porral is.


Mindkét esetben vissza is jött az összes leadott kiló, szóval igazából összegezve: csak pénzkidobás.


Arra jó, hogy beinduljon/beindítsa a fogyást, de utána is nagyon szigorúan kell étkezned, különben nem ér semmit.


Tehát: ha fogyni akarsz egy életre be kell állítanod a diétád és minden más csupán drága önámítás.

2019. ápr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarom hogy lepontozzanak a rajongók ezért csak annyit írok hogy keress rá a horvátországi cikkekre..(ott betiltották mert egy átverés az egész) persze fogyni lehet tőle. De ha csak falevelet ennél vitaminokkal egy hónapig attól is.. haverom próbálta egy rövid ideig de neki semmit nem ért(edzés nélkül)

De pár éve elkezdtem egy intezívebb edzést, kaja maradt pont ugyan az és egy hónap alatt leadtam 12kg-t.. amit pár hónap alatt vissza is szedtem mert nem edzettem semmit.. egy évre rá pontosan ugyan azt végig csináltam ès úgy már csak 7-8 kg ment le..

A lényeg ha életmódot változtatsz, edzés/étrend akkor fogyni is tudsz de ha abbahagyod vissza is jön..

2019. ápr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Csodaszerek nincsenek, ezt jegyezze meg mindenki! Egy ilyen készítmény csak is csalás lehet amivel a hiszékeny embereket verik át, némi vizet lehet kihajt belőled amitől a mérleg kevesebbet mutat majd pár kilóval, de a zsírt nem fogja leszedni, azt csak mozgással,és egy megfelelő egészséges étrenddel lehet elérni, és fenntartani hosszú távon, keress fel egy személyi edzőt
2019. ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb. 10 éve ittam. Nem csodaszernek hittem, csak nem tudtam főzni (még mindig nem), és untam a konyhában robotolni, mindenki mást mondott, hogy mitől lehet hízni, és már agyphaszt kaptam, hogy egy almát sem lehet megenni, mert mi van, ha holnap azt találják ki, hogy minden elhízásnak az az oka.


Na, fogyni nem fogytam tőle, viszont a hajhullásom megszűnt, és nem voltak fájdalmasak a menzeszeim utána évekig.


Azért találtam ide is, mert meggugliztam, mennyibe fáj, lehet, hogy megint segítene a hajamon.

2019. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bukefarosch válasza:
100%
Hát, én használtam a Herbalife termékeit, sajnos már nem tudom mert koronavírussal nem telik rá, 1,5 évig használtam. Pajzsmirigy alulműködésem volt, és refluxom. Elmúlt a reflux, a pazsmirigyemre a legkisebb tablettát szedem, és kb 10 kg ment le 5-6 hónap alatt. Nem jött vissza!! Ez pedig nálam nagy szó. Szerintem ha odafigyelsz arra hogy mit eszel és mennyit, akkor a Herbalife segít rendberakni az emésztésedet. De ez sem csodaszer, magától nem hat. 😊
2020. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!