Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Működik a choco lite? Mennyire...

Működik a choco lite? Mennyire hatásos a choco lite fogyokuras ital.

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam h 4het alatt akár 15kg mínusz stb. Le adtam a telefon számom és vissza hívtak hogy még e szeretném rendelni. És konkrétan az az ember aki el akarta adni nekem ezt az italt mondta h 4 hét alatt max 5kg lehet vele fogyni. Most akkor kinek higgyék?

2019. jún. 27. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Egyiknek se higyj. Nem letezik semilyen csoda fogyasztószer. Nem attol fogysz, hogy valamit megiszol vagy megeszel,hanem attól amit nem
2019. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Szia mindenkinek másképp hat a barátnőm például fogyott tőle.de nagyon sok kommentet olvasok a Facebookon hogy szidják.
2019. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BunnyKiss válasza:
Szia. Én nem fogytam le tőle, és az étvágyam se csökkent, plusz csokit meg chipset nassoltam mellette ugyanúgy, mert még ezt a nasi vágyat se szüntette meg.A telefonba megkérdezték mennyit szeretnék fogyni, azt mondtam 20kg-ot mert 2hónapja szültem és sehogy se indul be a fogyás.Erre nekem azt válaszolta, hogy 8hétig kell igyam hogy lemenjen, a 4heti adag is drága volt de azért tettem egy próbát, és semmi változás nem történt. Most vagy én vagyok ilyen szerencsétlen hogy nem fogytam le, vagy a többi válasz adó kamuzik hogy használt nekik?XD Hozzá teszem az eredeti hivatalos oldalukrol rendeltem, és a napokban olvastam egy cikket amiben le írják, hogy gusztustalan átverés az egész. Úgyhogy szerintem ne higyj nekik!
2019. dec. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!