Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » . Tudnatok segíteni abban,...

BBJJ kérdése:

. Tudnatok segíteni abban, hogy hogyan fogyjak le? . Mit egyek? Reggelire . Ebedre vacsira. Mit mozogjak? . Nem gyorsan akarok fogyni, hanem tartosan.

Figyelt kérdés
a valaszokat koszonom elore ! :)

2012. nov. 7. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]


mozgás az szinte m1, csak csinálj valamit. , szedj le edzés videókat, sétálj, menj ki futni stb.

2012. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Reggeli pl tojás, szalonna, hagyma, stb.. ebéd, vacsi, vmi husos dolog zöldségekkel. Sok húst egyél és zöldségeket, kevés gyümölcsöt és kevés magot.
2012. nov. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tények-tévhitek.hu-n vannak reggeli, ebéd receptek. Facebookon találsz egy paleo csoportot és nézel recepteket, ha az alapokat tudod az egészséges táplálkozásról, akkor a gyakorlati megvalósításban is biztosan szívesen segítenek!
2012. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
A lényeg a fehérje, és a nem túl sok kalória. Egyél naponta 6-7 x valamit pl.:saláta, hal, gyümölcsök
2012. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :-) aranyosak vagytok . igazabol harom hete fogyozom. delelott barmit megeszek,a mennyisegre figyelek egyedul. az estekkel vagyok bajban,mert olyankor nincs dolgom,es regen meg unalomból is ettem. 170 cm vagyok.84 kiló. de barkinek azt mondom hogy 70 kg siman elhiszik. aranyosan oszlik el rajtam. ebbol a szempontbol szerencses vagyok :)ebben a harom hetben 5 kilót ledobtam. ugy hogy nem ettem savanyukaposztat..tudom h ez sok..de hidjetek el semmi drasztikusat nem csinaltam :)
2012. nov. 9. 18:44
 6/17 A kérdező kommentje:
nem ettem Este csak savanyùkaposztat * elirtam :) . plusz zoldteazok :)
2012. nov. 9. 18:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Paleózz tovább..

Este jús is mehet a zöldség (káposzta) mellé!

És csak így tovább!

2012. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3 hét 5 kiló az gyors :) ügyi vagy:)
2012. nov. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
koszonom . igyekszem :) . azota is ment le :).. nem tudjatok hogy attol a hirtelen fogyastol keshet a menstruaciom ? . terhesseg teljesen kizarva,mert tegnap megjott,igaz eleg gyengen :/. de kesett ket hetet. ettol vajon ?
2012. nov. 12. 19:16
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet, de szerintem nem gáz :) majd beáll. De azért egyél :D
2012. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!