Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Melyik az a hus amiben kb...

Melyik az a hus amiben kb ugyanannyi fehérje van mint zsir?

Figyelt kérdés
A szalámival és kolbásszal kiméljetek, étrendem van ahhoz kell, megprobaltam 150g-ot enni belöle és majd elhánytam magam

2012. nov. 13. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
sertéshús, bacon
2012. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nem találtam olyan húst aminek egyezik a zsír és fehérjetartalma, de nézz körül te is:

[link]

A bőrös csirkecomb mondjuk közelít.

2012. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

milyen étrend az amibe telített zsírt kell enni. űristen.

csak azért mert a majmok azt is megették hogy életbe maradjanak még nem kell őket utánozni. zsírt szeretnél veszteni, a telített zsírok pedig kedvezőtlen szerepet töltenek be a zsír és a szénhidrát anyagcserében is. ezt a majmok még nem tudták. telítetlen forrásokból fedezd a zsírbeviteled, de ha csak nem vagy valami nagy sportoló nincs szükséged túl sok zsírra diétában...

feldolgozott húskészítményeket próbálgatni marhára paleolit és egészséges.

2012. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2012. nov. 14. 08:13
 5/18 A kérdező kommentje:
A szénhidrát bevitelem napi 20g körül van
2012. nov. 14. 08:14
 6/18 anonim ***** válasza:
Neked telítetlen zsírokra van szükséged, a zsíros hús tele van telített zsírokkal. Mangalica húsa közelíti a fele-fele arányt, és telített zsírok vannak benne, ha zsírosan akarsz kajálni, gondolom te is ebben a tévhitben élsz, hogy a zsír helyettesíti a cukrot.
2012. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Oké, bocsi. Nem kezdelek el baszlatni azzal hogy rossz helyre írtad a kérdést mert legalább normális diétát csinálsz :)


ezt is érdemes elolvasni:

[link]


Ha biztos vagy benne hogy ilyenkor a telített zsír is jó (ami hihető, én nem tudom) akkor egyél sok disznóhúst. De a fő fegyvereid akkor is a sajtok és a magvak

2012. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi, már találtam hátszin lesz azt is csak este fogom enni, am sajtokat eszek meg tojász
2012. nov. 14. 14:22
 9/18 A kérdező kommentje:
Hètvégente ch-val visszatöltök, egyébként meg helyettesiti mert zsirból elő tudod állitani, nekem ezt ajánlották hogy nagyon jó és ezt olyasvalaki találta ki aki a szteroidok hatását akarta elèrni kajával
2012. nov. 14. 14:24
 10/18 A kérdező kommentje:
A telitett az alapeleme mert abból állitja elö a szervezeted a tesztoszteront
2012. nov. 14. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!