Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjepor/shake. Érdemes...

Fehérjepor/shake. Érdemes venni, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés
Mert ugye nem izomból akarok fogyni.De.. mennyire jó 5let fehérjeporozni?Előnyei/hátrányai?

2012. nov. 12. 22:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elönye: fehérjèhez fog jutni a szervezeted, hàtrànyai : a retardàltak mondják majd hogy koxos, meg nem egeszseges, mükaja, leszàrad a kukid,(fiu) szakàllad nö ès izomklousszus leszel ami nem nöies(csaj), ( na ja mert megenni 3 tortàt ès bàmulni a tv-t hogy tesz nöiesebbè :D)
2012. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval. Ha fogyni szeretnék én is szintén, és ha a napomat proteinlötyivel kezdem, akkor nem az izomból fog lemenni, hanem szépen lassan, ahogy mozgok a zsírból?
2012. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

fehérjeporozni?:)

ugyanolyan tápanyag,mint bármilyen másik fehérjeforrás,csak olcsóbb,mint megenni napi 1 kiló csirkét,meg nem kell vele babrálni,gyorsan megvan,összekevered és iszod.


meg persze nem mindegy,hogy hol veszed.

ilyesmit csak táplálék kiegészítő boltban vegyél,ahol ha elmondod miért vennéd,akkor a megfelelő terméket fogják adni.

míg ha mondjuk bemész ilyen női pipere boltokba,ott megkapod féláron,csak éppen az 90%ban cukor.

csak mivel 5-10% fehérje is van van benne,ezért ráírhatják nagy betűkkel,hogy fehérje.

tehát az összetétel sem mindegy.

2012. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Előrebocsátanám: nő vagyok, és elég régóta használok fehérjét diétához és sporthoz.

Mint írták is, ez koncentrált tápanyag, nincs benne semmi más, semmi idegen, semmi különleges. Vacsora helyett (illetve utolsó étkezés helyett) is kiváló, azonkívül segít megenni a szükséges mennyiségű fehérjét, és diétában csökkenti a nasi utáni vágyat, ugyanis FINOM! A hárdkór fiúknak nem számít az íz, de egy dagi csajnak (mint én is) nagyon is fontos, hogy a lenyomott kemény edzés után elszürcsölhet egy finom (pl) epres shake-et.

Hátránya... a jók drágák. Illetve egyszerre nagyobb összeget kell kiadni rájuk, de sokáig elég.

Nem reklám, de én ezt használom. Nagyon finom, és jó minőség:

[link]

30g edzés után, vacsorára pedig annyi, amennyi hiányzik a napi fehérjebevitelből (20-40g).

2012. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4%

Annyit azért vegyetek észre, hogy minden mondatban önmagatokat hazudtoljátok meg. Táplálékkiegészítőket forgalmazó boltban kapod meg, de vacsora HELYETT is jó. NEM, NEM JÓ!

Nem helyettesíti a táplálékot, hanem kiegészíti, ha szükség van rá.

Egy sportoló napi fehérjeszükséglete 1.5-1.8g/testtömegkg, egy testépítő férfié akár a 2-2.5g is lehet.

Attól, hogy tömöd a fejed fehérjével, de nem mozogsz, az izmaid ugyanúgy megsínylik. A testünk egy tökéletes egység, semmi sem történik benne feleslegesen. Az izmok azért vannak, hogy képesek legyünk hely és helyzetváltoztatása. Ha nem edzed őket, a test feleslegesen nem tart fenn izmot, hiába iszol naponta fehérjét. Ha sportolsz és nem tudsz rendszeresen húst enni, akkor van értelme, de a shake nem adhatja a napi fehérjeszükségleted 30%-ánál többet. Egy étkezést sem helyettesít, csak kiegészíti, ha kell, de azt is vizsgálni kell előtte, hogy kell e és mikor kell. Ha megvan a napi fehérjeszükségleted a szilárd táplálékkal, akkor felesleges pénzkidobás, és csak puffasztani fog.

2012. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy edzés helyett kell inni.

Feleslegesen harcolsz. :)

És bizony diétában, amikor este már úgyis csak fehérjét ehetsz, tökéletes. :)

2012. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2%
Nem tökéletes, mert estére ott a túró, növények, özön dolog, amit lehet enni, éjszakára fehérje csak sportolónak kell, itt eddig szó sem esett sportról.
2012. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam, hogy edzés után... az már szó a sportról. :)

Az uzsonnám szokott túró lenni, meg natúr joghurt, meg ebédről maradt hús. Így a vacsi az nálam shake. Nem állítom, hogy így tökéletes, de én így csinálom diétában.

2012. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem tejsavó fehérje (tejtermék) helyett mégis érdemesebb megsütni azt a csirkét, zsírostul mindenestül zőőccséggel' .

Ha tojás vagy marha fehérjére fussa', akkor nem szóltam, az azért eléggé teljes értékű (oké, a tejsavó is) de jó minőségű kaja.

2012. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Most az egyszer igazat kell hogy adjak a Harcművésznek. Ha ilyen drága porokra van pénz, akkor húsra is van, 10 perc alatt kész van, ha zöldségekkel pirítod, párolod, akármit csinálsz vele.
2012. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!