Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Most jöttem rá hogy mennyire...

Most jöttem rá hogy mennyire el van cseszve a társadalom!?

Figyelt kérdés
Ha bárkit megkérdezel, akárkit hogy meginná e egy újdonsült anyuka mellének anyatejét egyből azt mondaná hogy nem, fúj. De persze egy állatét nyugodtan. Ja, ok....

2012. nov. 28. 20:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem emiatt látom elcseszettnek a társadalmat, de emellett érdekes gondolat, függetlenül attól, hogy egyetértek a fújjogókkal.
2012. nov. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%

Én megkóstoltam a sajátom,nem valami finom. De a pici,még 2 évesen is követeli!

Eszembe jutott egy élcelődés,mert valószínűleg ezt a férfiak utasítják el. Én meg azt mondom kostolják meg a spermájukat! Azt sem könnyebb lenyelni egy nőnek, azt hiszik az finomabb? :)

2012. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Csak jó cimet akartam :) énse innám meg más anyatejét. De mégis fura hogy egy állattal semmi bajunk nincsen.
2012. nov. 28. 20:18
 4/34 anonim ***** válasza:
23%
Na azért ez nem teljesen így van. Egy nőnek csak akkor van teje ha babája is van.... szemben a tehénnel akinek nem kell hozzá borjú. Ez kb olyan mint a tyúk meg a tojás- A tojás akkor is van ha nincs megtermékenyítve egy kakas által. Ha úgy vesszük az meg a tyúk petesejtje....
2012. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Az anyatejnek irtózatosan rossz íze van. Egyébként a tehéntejnek is, szóval személyesen egyiket sem iszom:D Amúgy szerintem minden kispapa megkóstolja a mamitejet, márcsak kíváncsiságból is.

Egyébként a kérdéseddel párhuzamot vonva: miért eszik meg sokan azt, ami a tyúk seggéből jön ki ellentétben az embertársaikéval?

2012. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%

Én szoktam kostolni a spermám, szerintem finom :D kicsit édeskés vagy kicsit sós, attól függ mennyire eszem sósat. Olyankor sós ha nagyon sós kaját eszem :D volt h kókusztelyre hasonlított meg pl ananász után is finom de alapból is. :D akiét te kostoltad nem cigizik v ilyesmi?:D


amúgy én se iszom tejet már egy ideje, de pl a barátnőm/feleségem tejét megkostolnám majd egyszer biztos és nem fúj:D de másét nem:D

2012. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%

No hát aki szerint a tehénnek nem kell borjú a tejtermeléshez, az most gyorsan ássa el magát, és kérjen bocsánatot a biológia tanárnőjétől!

A teheneket évente elletik, amelyik tehén nem ellik, annak a teje szép lassan, fokozatosan elapad hiába fejik. A tyúk valóban tojik tojást kakas nélkül is.


Az anyatej pedig ahogy írták is, nem finom, ezért én se iszom bár sokkal előbb innám azt minthogy spermát nyeldekeljek.

2012. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
24%
Pedig a sperma finom :D (mondjuk nem mindenkié)
2012. nov. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanúgy nem iszod meg a tehén esetén sem a föccstejet, hát annak kegyetlen íze van. 2-3 hét kell hozzá, amíg a tejnek normális íze lesz, nem vizes és nincs tele immunanyagokkal. Igazából nem értem, mi a probléma, az állatot a teje miatt neveljük, tartjuk. Az anyáknak nem azért kell gyereket szülni, hogy legyen laktáció, nincs arányban a két dolog.

Akkor lenne elcseszve a társadalom, ha lennének olyan telepek, ahol nőket a tejük miatt tartanak...

2012. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
33%
Hát, meg is betegszenek a tehéntejtől, ez tény. Meg nem látnak bele a tejiparba, nem látják azt a gennyes lét amit tisztítanak stb. hogy szép gusztusos legyen. Nem ismerik az élettani hatásait, az ízét szeretik és ennyi. Az alkoholistákat meg divatos TÁRSADALMILAG elítélni. Megértem, de a tejfüggőket meg miért nem?
2012. nov. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!