Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Pajzsmirigy betegség miatt 30...

Pajzsmirigy betegség miatt 30 kiló túlsúllyal rendelkezem. Elkezdem a Paleot! Van megkötés súlyvesztés céljából, hogy a gyümit, zöldséget, húst mikor eszem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is pajzsmirigy alulműködéses vagyok.

Nekem az vált be,hogy gyümölcsöt csak reggel, éhgyomorra eszek. Sose keverek gyümölcsöt más ételekkel, mert puffadok napokig.

Délben valami hűst zöldséggel, vagy főzeléket, zöldséglevest, rántottát. Vacsora is ilyesmi, valami hideg hús, retekkel,salátával vagy tojás stb. A köztes étkezéseknél pár falatot eszek,mondjuk olajos magvakat félmarékkal vagy ilyesmit. Mindig várok az étkezések közt pár órát,hogy nyugodtan emészthessek, akkor nem puffad a hasam.

Nekem ez jött be,igyekszem törekedni az ételek megfelelő társítására, akkor szépen mennek le a kilók. Ha túl sok gyümölcsöt eszek, vagy keverek ételeket, akkor hízok vissza. Ha megkívánok valami paleó sütifélét, akkor délelőtt eszem, gyümölcs helyett,lényeg hogy éhgyomorra egyem,mert akkor nem hízlal.

2012. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs megkötve, kísérletezd ki magad, mi jó, látod elsőnek is vannak kis problémái, amit könnyen kiküszöböl. :)
2012. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!