Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 150cm vagyok es 55kgregebbi...

150cm vagyok es 55kgregebbi betegseg miatt nem terhelhetem magam komolyabb testmozgassal, futni se jarhatok mar. Mit tancsoltok, hogy lemenjen meg ez a 15kg feleslegem?

Figyelt kérdés

#fogyás #dieta.etrend
2012. dec. 27. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
én a paleo vagy a primal étrendet kiindulási alapnak. Azon belül meg egyél azt ami belefér és egészséges. utána kell olvasni, de megéri. Pl ha akarsz ehetsz valamennyi rizst és krumplit is, de a cukrot és a búzalisztet, meg amik ezt a kettőt tartalmazzák, mindenképp hagyd el :)
2012. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én most pont ennyi vagyok-----14 kiló ledobása után....Minek akarsz 15 kilót fogyni?Hogy csonti legyél?Nézd meg az IBM-ed,pont normális a súlyunk...Nem azt mondom,hogy én sem szabadulnék meg öt kilótól még,de 15...én voltam 35-40 kiló is betegség miatt,úgy néztem ki mint egy élő halott.....
2012. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az felnotteknek van en 17 vagyok, es 40-45kg szeretnek lenni
2012. dec. 29. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
ha szénhidrát helyett zsír lenne a legfőbb üzemanyagod, sztem könnyen menne:)
2012. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NE fogyál le!!

Ez így jó hidd el!

Ha mégis le akarsz fogyni akkor, figyelj oda az étrendedre.

Nem kell keveset enned!! Csak nem mindegy mit eszel!

Fehérjét ugyanúgy egyél (húsokat). kevés szénhidrátot (kenyér, krumpli, tészta ). Sok vitamint, de ne bogyokból, hanem ételből vidd be a napi szükségletet ezt kiegészheted a multivitaminnal!

A kávé, az energia ital felgyorsítja az anyagcserét!

Ha megfelelő étrend mellet reggel iszol egy kávét vagy napközben 1-2 energia italt/kávét!

Az segíthet!

Az energia ital, és a kávé is azért hatnak mert felgyorsítják az anyagcserét aminek következtében a szervezet gyorsabban dolgozza fel a tápanyagokat, illetve az elraktározott tápanyagokhoz(zsírréteg) is hozzányúl, ezt égetik el az izmok munka során!

Azonban ne vidd tulzásba energia italból tényleg max 2 egy nap és kora délután idd meg a másodikat! kávéból max 3.

ha van még kérdésed írj nyugodtan. most enyi jutott eszembe!

2013. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamint 2 óránként egyél valamit. Így idővel a szervezeted rájön h folyamatos a tápanyag ellátás. ezért nem raktároz anyit!

Egy kis müzliszelet, vagy egy győri jóreggelt-nek a fele egyszerre!

2013. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
40 kilósan egy vicc szomorú vicc lennél. Amúgy a paleót ajánlom én is.
2013. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!