Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Csak én látom így? (paleó)

Csak én látom így? (paleó)

Figyelt kérdés
Úgy látom, mostanában csillapszik a paleó-nyersvegán fight. (Örülök is neki:) Ez valami új tudományos eredménynek köszönhető?

2013. jan. 16. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
jól látod :D jó nagy butaság mondkettő
2013. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem egyik sem hülyeség. Ezért kíváncsiskodom.:)
2013. jan. 16. 20:57
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Ez csak rajtunk áll. Itt a vizsgaidőszak, nyilván többeknek akad jobb dolga, mint értelmetlen csatákat vívni..
2013. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Áááhh, értem.:) De mi az, hogy 34%??
2013. jan. 16. 21:23
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagyok szimpatikus.
2013. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
nem a szimpátiával van abaj nekem szimpatikus vagy de nem mindíg a kérdésre válaszolsz...
2013. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor ezért.


Én úgy látom mindig a kérdésre válaszolok. Esetleg véletlen nem veszi észre az ember, hogy egy fogyasztószeres kérdésre nem az a válasz, hogy "5900 forint, Romániából kell rendelni" hanem hogy hiába vesz ilyet, csak becsapás és semmit nem fog fogyni.


Ez pontosan az értelmes válasz a kérdésre, és sokszor van olyan kérdés, ami eleve rosszul van feltéve.

2013. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nem vagy szimpatikus és nem is leszel. :D

Egyetértek a paleóval, de ahogy itt fröcsögsz... unalmas... nem csoda, ha az emberek nem akarnak átállni rá itt és nem is érdekli őket...

2013. jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó szerencse, hogy közel 6-7 milliárd ember unszimpátiája, esetleg potenciális szimpátiája olyannyira nem tud érdekelni.


De amíg én vagyok az egyik, aki veszi a fáradságot és a sok nem túlságosan okosnak elmondja amit tudniuk kell, hogy esetleg, egy minimális esélyük legyen arra, hogy ne az intenzív osztályon kössenek ki leállt szívvel, hanem kezdetnek lefogyhassanak, esetleg megkíméljék magukat egészen elkerülhető betegségektől, addig kritizálás helyett elfogadom a segítséget is..

2013. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A paleó szerintem hülyeség, a nyersvegánnal egyetértek, bár nem tudnék teljesen azzá válni. De rengeteg finom receptjük van. Nem hiszem hogy alábbhagyott az őrület. Sőt egyre több új blog is születik a témában.
2013. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!