Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, sosem voltam kövér,sem túlsúlyos. A hasamon és a derekamon rakódik le a felesleg. 167 cm vagyok 63 kg. Járok edzeni, fizikai munkát végzek, viszont enni is szeretek. Nincs tökéletes alakom,de valahogy szépnek látom magam. Leszoktam a cigiről és egészséges vagyok. Annyit hallani erről a sok fogyókúráról, ez a normális,vagy olyan mint én, aki elfogadja magát?
2013. jan. 23. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze.. Az viszont nem normális, hogy ezt kiírod egy olyan helyre, ahol tökéletesen tisztában vagy vele, hogy egy rakat önértékelési problémával, testkép zavarral, önképzavarral megáldott ember van.. Valamint tényleg túlsúlyosak, akiket most az irigység kerülget és csak még jobban elkeserednek, hogy ők miért is nem tudnak olyan normálisak lenni, mint te, miért ilyen abnormálisak..
2013. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Normális. Nincs tökéletesség, arányok vannak. No meg persze ízlés. Mondjuk arra figyelj, hogy évente 1-2 kilóval több lehet a "felesleg", ami 10-20év alatt tetemes. Gondolom, nem érdekel, mert fiatal vagy, de ennél följebb ne engedd, megspórolsz egy csomó fejfájást...
2013. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az emberek többsége érzi,hogy mennyi kaját igényel a teste,ezért ez a többség,a normális.

úgyhogy hiába itt a rovatban a rengeteg kérdés,ők a kisebbség,mert ők különböző okok miatt nem érzik,hogy mennyi az ideális,ezért vannak problémáik és ezért kérnek segítséget.

2013. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!