Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Bezabáltam magokból és aszalt...

Bezabáltam magokból és aszalt gyümölcsökből,3 nagy adagot ettem. Nagy baj ez? :/

Figyelt kérdés
Ilyet még nem csináltam amióta paleózok. Most rám jött a falhatnék, és nagyon sok mákot, lenmagot, kókuszt, mazsolát ettem xlittel és 3 teáskanálnyi mézzel. A mai napon csak zöldséget ettem kicsi hússal, tojással, szóval rendben volt. Most meg lelkiismeret furdalásom van, hogy pont a paleo legfelsőbb fokát vittem túlzásba... Nálatok is volt már ilyen?
2013. febr. 14. 15:56
 1/5 anonim válasza:
51%
örülök neki ,hogy jól laktál,és még közzé is teszed... , csak gondolj már az éhező emberekre is jó ? köszi! ők nem fogyózni hanem erősödni, hízni szeretnének , irigylem a problémád ,komolyan ,meg ők is ....
2013. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most hogy jön ide? Te se tudod az én hátteremet, hidd el nekem se könnyű. Állítom jobb helyzetben vagy, mint én.
2013. febr. 14. 16:17
 3/5 poiu ***** válasza:
Nem a magokkal, inkább az aszalt gyümölccsel van a baj. De egy bezabálás nem a világ vége.
2013. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szigorú paleózást csinálok egészségügyi okokból. (szinte csak hús meg zöldség) Mégsem dőlt össze a világ, amikor belém tömtek fél tábla csokit, mert leesett a cukrom piercing szúrásnál.


Megszegtem, és? Másnap folytattam mindent, ahogy azelőtt.


Valamit biztosan nem kap meg a szervezted, azért történhetett ez a falásroham. Én is tanultam a vércukor esésből, és azóta kicsit több szénhidrátot eszem (zöldségekből természetesen), nincs is ilyen problémám.


Egy normál napon miket eszel? Lehet nem fogyasztasz elég zsírt, vagy a kaja mennyiséggel van gond..

2013. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, a mennyiséggel van a gond, már beláttam! ma már többet ettem, így nem volt falásroham szerencsére
2013. febr. 15. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!