Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ez belefér a paleoba? 500...

Ez belefér a paleoba? 500 gramm csirkemell lepirítva egy hagymán, kevés zsírral, három répa, egy csomag eisberg káposzta saláta, leöntve egy knorr üveges csípős mártással.

Figyelt kérdés

2013. márc. 11. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

" víz, zöldségek 25% (sárgarépa, vöröshagyma, fokhagyma, petrezselyemlevél), cukor, növényi olaj, ecet, só, stabilizátor, chilipaprika."


Jó ez, a friss alapanyagaid pedig nyilván tökéletesek (hús, zöldségek).


Jó étvágyat hozzá! :)

Hivatalosan a szószban lévő cukor, növényi olaj és az ismeretlen stabilizátor ami nem jó, ezt a knorr csípős szecsuáni mártás összetevőiből másoltam ki.

2013. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a mártás izé gusztustalan, de a többi teljesen jó. :)
2013. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi

nekem nem gusztustalan,én imádom

a cukor nekem sem tetszett benne,néztem én is az összetevőket

2013. márc. 11. 20:30
 4/6 nagyontamas ***** válasza:

A paleo, nem vallás!

Néha egy kicsit eltérhetsz tőle, ne legyen a mártás miatt lelkiismeret furdalásod! Élvezd az ételeket, esetleg, ha elég kreatív vagy találj ki, vagy keress a receptek között hasonlóan finom mártást paleo változatban!

2013. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi neked is
2013. márc. 12. 19:57
 6/6 anonim válasza:
a mártás nem fér bele a paleo-ba. Attól eheted, ha arra vágysz, csak az nem paleo.
2013. márc. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!