Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diétát testépítéssel...

Paleo diétát testépítéssel vagy kettlebell edzésmódszerrel lehet együtt csinálni?

Figyelt kérdés
A céljaim amit elakarok érni velük egy szép, izmos, atletikus testfelépítés. Izomtömeget is akarok felszedni, főként karra, valamint hasra, bár ha nem tévedek ezzel a diétával nem fog menni, muszáj lesz szénhidrátot is bevinnem igaz?

2013. ápr. 1. 17:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

az egyik edzésmódszer nem zárja ki a másikat.

az egészséges edzés meg ott kezdődik,hogy nem emelsz ki izomcsoportokat és csak arra,mert minden izomcsoport ugyanolyan fontos.

és igen,ha testépítő akarsz lenni,akkor értelem szerűen úgy kell enned,ahogy egy testépítő.

2013. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam le a mondandóm. Tehát izomtömeget is akarok magamra szedni, de végig valahogy szálkás akarok maradni. Úgy karban olyan 40-42 cm körül akarok megállni de az izom legyen. OLyan szénhidrát szegény diétával meglehet-e ezt csinálni mint a paleo? Ha választanom kellene akkor a bodyzást választanám. Endomorf testalkat vagyok, most 37-es a karom. Gyorsan tudok testtömeget gyarapítani, nekem a leadással vannak inkább gondjaim. 177 cm magas vagyok és 86 kg.
2013. ápr. 1. 18:22
 3/11 A kérdező kommentje:
Valamint olyan kérdésem lenne még mit lenne érdemes előbb csinálnom, tömeget növelni vagy szálkásítani? Ahogy magamat ismerem még paleo diétával is tudnék tömegelni. :D
2013. ápr. 1. 18:28
 4/11 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne
2013. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A paleo szerintem egyáltalán nem szénhidrátszegény diéta... A megengedett ételek nagy részében nem kevés szénhidrát van.

(Igaz, az első paleo napomon alig vittem be 200g felett, de a fehérjét próbáltam maximalizálni :D Nyilván abból lett a legkevesebb, de az élet már csak ilyen.)

2013. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Végülis a sok gyümölcsben sok cukor is van.
2013. ápr. 1. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Úgy van, valamint sok zöldség és olajos mag is bővelkedik szénhidrátban (a zöldségekben tipikusan abból van a legtöbb a 3 alaptápanyag közül).
2013. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

A paleo keményítőszegény táplálkozás.

A zöldségek rostjai pedig végeredményben zsírsavakká alakulnak hála a bélbaktériumoknak.. tehát ennyit a paleóról és a sok szénhidrátról.


Izmosodáshoz sok zsír (kalória) és fehérje kell.

2013. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A sok zsír teóriával azért merek szembeszállni, mivel a nagy telt kemény izmokért legjobb tudomásom szerint a sok szénhidrát felel. Testépítő fórumokon ezt tanítják a kezdőknek. Persze testépítő nem akarok lenni, de azért kiakarok hozni magamból egy nagyon jó fizikumot amit a paleoval álmodtam meg.
2013. ápr. 2. 16:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Ketózisban is lehet nőni! Lehet, hogy nehezebb, de simán lehet még ch nélkül is. A lényeg, hogy többet kell enni mint szoktál! Főleg edzés után
2013. ápr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!