Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mit csinálnátok akkor, ha...

Mit csinálnátok akkor, ha nincs otthon rendes étel, és diák létetekre még pénzetek se lenne elmenni még egy szál répáért sem?

Figyelt kérdés
Alapvetően koleszos vagyok, gimnáziumba járok még. Tavaszi szünetünk van, így hazajöttem, de itthon csupa egészségtelen étel van. Fogjátok írni, hogy zöldség-gyümölcs-tojás mindig van a háznál, de nálunk nem így van. Kenyér, tészta, tejtermékek, káros anyagokkal teletuningolt "húsáruk", vaj, liszt... Próbáltam paleos kajákat kitalálni, de nem sikerült, mert nincs hozzá alapanyag, a pénzem meg kell a koleszra. Megkérni meg nem tudom szüleimet hogy hozzanak nekem külön ennivalót, így is épp annyiuk van, amennyiből megveszik ezeket a vacakokat. Most határoztam el, hogy inkább akkor nem eszek. Van itthon 1 fej káposzta, azt megcsinálom, és beosztom magamnak a hétre. Érzem, hogy zsírosodok el a rossz étkezéstől, nehezebben veszem a levegőt, és a közérzetem is rosszabb.
2013. ápr. 2. 17:01
1 2
 11/15 Julie S ***** válasza:

Én egyet tudok, hogy egy-két napnyi éhezés után bármit hajlandó vagyok megenni, amiben nincs glutén. Ha ilyen nem lenne, akkor bármi áron szereznék ilyet. :) A tejes dolgokat pár nap alatt kiheverem. A bőröm is helyrejön egy hét alatt. De nekem a glutént sokkal több idő kiheverni.


Amúgy mit értesz káros anyagokkal teletuningolt "húsáruk" alatt? Én például inkább megeszem a szójával tuningolt virslit, mint egy szelet kenyeret.


De igazából neked kell tudnod, hogy mi az, ami neked kevésbé árt és azt kell választani. Az pedig hihetetlennek tűnik, hogy ne legyen egy átlagos háztartásban tojás, sajt, felvágott, hagyma. Én ilyeneken élnék, ha nem lenne elérhető számomra normális étel.

2013. ápr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Julie S ***** válasza:

És még az jutott eszembe, hogy nincs otthon pl rizs? Esetleg krumpli? Szerintem ezek is jobbak a kenyérnél, tésztánál.

Vagy fagyasztva valami zöldség, hús?

2013. ápr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
amiket írtál ebből a vajat megenném :) energiám lenne tőle sok:) talán van sima kakaópo ami cukormentes? meg még kéne melé vmi fehérje, mondjuk sütnék tojást, tojás mindenhol szokott lenni sztem, ok ketreces, de ez van, jobb mint a többi szar. mik azok amikből válogathatsz?
2013. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
meg ha esznek vmi húst akkor azt is ennék
2013. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem itt egy kicsit a pszichével is gondok vannak...
2013. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!