Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Van értelme a paleot kombináln...

Van értelme a paleot kombinálni a kalória számlálással?

Figyelt kérdés
Azt olvastam a paleó alatt nem a mennyiség, hanem a minőség, hogy mit fogyasztasz a lényeg. Sokan fogynak is mellette, egészséges. Nos én is átváltottam erre az életmódra, de még mindig aggódom, hogy hiába mozgok is mellette túl sokat eszem. Reggel eszek például két tojást kis hagymával, paprikával, ebédelek grill csirkét sült brokkolival, délután megint éhes leszek, akkor megeszek egy kis sonkát megint paprikával vagy uborkával és van, hogy pl ekkor is eszek két tojást, vacsorára halat sült brokkolival, zöldségekkel.. Nem sok ez így? Nem lenne tanácsos mellette kalóriát is számolnom? Sajnálom, ha butaságot kérdezek, nem értek hozzá..
2013. ápr. 4. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok. Ráadásul sok zöldség meg fehérje. Így nehéz meghaladni a szükséges kalória mennyiséget.
2013. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnik soknak. De ha nagyon érdekel, egy napot kiszámolhatsz kíváncsiságból, én is csináltam már olyat, pedig nem az alapján eszem, hanem hogy mennyire vagyok éhes és mire :D
2013. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!