Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki szobabicikl...

Fogyott már valaki szobabiciklivel? Van értelme? és ami benne van kalória számláló, az tényleg hitelesen számol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A szobabiciklinek köszönhetően max 4kg-t fogytam. A többi (-10kg) az étrendemnek tudható be. :) A benne lévő számlálók meg szerintem nem igazán hitelesek. Amúgy se a kalóriával foglalkozz, mert becsapós. Egy hamburger vagy pizza nem egyenértékű más, egészséges, rostban, tápanyagban gazdag kajával. Azt kell nézni, hogy napi hány gramm szénhidrátra, fehérjére és zsírra van szükséged. Ha betartod és mellette mozogsz is, mint ez esetben a szobabicikli, hidd el, fogyni fogsz. :)
2010. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A szobabicikli nekem is bejött (jobban, mint bármelyik futkározós, ugra-bugra torna! De ez magában nem elég! Nézz utána a neten, mennyi szénhidrátot kell megenned egy nap, hogy lefogyj X kilót. (az esetemben 6 kiló volt)

A kettővel együtt menni fog!

Sok sikert!

2010. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló...az utolsó mondatodat nem igazán értettem... :)
2010. nov. 29. 15:35
 4/7 Nostro the overlord ***** válasza:
0%
Minden mozgás hatásos, én szobabiciklivel annó 20kg-ot fogytam a maradék 10-et súlyzózással együtt. A mérő ami rajta van több okból sem lehet hiteles hadd ne soroljam. És az első válaszadónak nincs igaza, mert mind a kettőt kell számolni. Ha nincs negatív kalórai indexed nem fogsz fogyni bármilyen kevés szénhidrátot eszel.
2010. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a szobabicajt. Nemcsak fogyni lehet vele, de rendben tartja a vérkeringést is.
2010. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet vele,bár én fogyni soha nem akartam,hanem inkább testzsírt csökkenteni időnként.

Majdnem mindegyiken van kalóriamérő,de ami rendes adatokat kér az a bicaj kb 150ezernél kezdődik.

Ezeket kell,hogy kérje.Súly,magasság,életkor,nemed.Ezekből kb 60-80%os pontossággal mutatja az elégetett kalóriákat.

2010. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a szobabiciklit, de a kalóriaszámlálónak semmi értelme. Gondolj bele, egy 60 kilós csupa izom pasi nem annyi kalóriát éget el 3 perc tekerés után, mint egy 120 kilós dagadt nő, akinek a bokáján is folyik az izzadság ennyi tekerés után.
2010. dec. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!