Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo diétám 5. napján járok...

Paleo diétám 5. napján járok de borzasztóan kívánom a csokoládét, ti hogy bírtátok szénhidrát nélkül?

Figyelt kérdés
Az étrendem úgy néz ki hogy minden étkezéshez van hús vagy tojás, gyümölcsök és zöldségek, narancs, alma, kiwi és sárgarépa. Magokat egyenlőre nem fogyasztok még. Egy kis reszelt almát mézzel meghintve nem lehetne ennem? :S

#szénhidrátéhség
2013. ápr. 11. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én már a negyedik hónapban járok a paleóval, de tökéletesen tudom nélkülözni a gyorsan felszívódó szénhidrátokat. A méz helyett (az is hízlal!!) inkább egyél egy-két kocka cukormentes tiszta csokit.
2013. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kellene mézet enni, inkább vegyél egy jo minőségű csokit 70 80 %os kakaótartalommal. Eperrel isteni :)

Én 2 hónapja paleozom es minden heten egyszer eszek paleo sütit vagy étcsokit gyümölccsel mégis fogyok

2013. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
natúr kakaóport keverj el darált dióval, kókuszreszelékkel és forró vízzel.. vagy csak simán natúr kakaó forró vízzel, édesítve, és kész a tömény csokikrém, cukormentesen.
2013. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olvassz meg kókuszolajat, tegyél hozzá kakaóport, édesítőt és kész is. Szénhidrát nékül (a kakaóban van valamennyi de nagyon kevés)
2013. ápr. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszel szénhidrátot, hisz a zöldség, gyümi mi? :)
2013. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!