Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már megint nagyon magas lett...

Már megint nagyon magas lett a szénhidrát bevitelem. Mit tegyek? Térjek vissza inkább a joghurtra és s zsírszegény túróra?

Figyelt kérdés

Mikor ezt ettem délutánonként nem kellett a szénhidrát. Most viszont almát (2-3 kisebb darab) vagy aszalt gyümölcsöt (50-100 gramm) eszegetek, és ez rendesen megnyomja a ch szintet. Félek, hogy így nem fogom tudni leadni az utolsó kg-okat.

Múlt hónapban és azelőtt 2 hónappal szálkásító diétát folytattam. Jó is volt mert tudtam napi 1,5 órákat vagy többeket edzeni. De most már örülök ha egy órát tudok valamit mozogni, azt sem minden nap. Így áttértem paleo jellegű diétára. Azóta csak a gyümölcsöt enném. Ráadásul ma zöldség sem volt itthon, mire eltudtam volna menni a sarki zöldségeshez, már bezárt (du 3 órakor). Így holnap reggelire sem tudom mi fogok enni.

Most el gondolkoztam, hogy inkább egyek vacsorára megintr joghurtot és túrót? 190-200 gramm lett a ch bevitelem, 28 gramm nyírfacukorból 28 gramm ch, 65 gramm ch az aszalt szilvából. 40 gramm az almákból. Rengeteg. Hogyan csökkentsem? Elvileg a paleo lowcarb étrend.


2013. ápr. 10. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Zöldségből be tudsz vásárolni egy hétre is előre. A sok gyümiben sok a szénhidrát is.

Holnap reggel egyél egy jó rántottát vagy tükörtojást és ha van otthon pl. csemege uborkád, azt is ehetsz hozzá.

2013. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be tudok persze, de most úgy sikerült, hogy erre nem figyeltem oda és mire leértem már zárva volt. Nincsen még savanyúság sem itthon.
2013. ápr. 10. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a jobb? sok szénhidrát, amik relative természetesek, egy részük fel sem szívódik hanem a bélbaktériumok ZSÍRsavakká alakítják, vagy átmegy rajtad, vagy a joghurt-túró ami olyan hormonális hatást vált ki, mint a csokitorta? Meg bajos sok más ok miatt is..


Egy nap gyümölcsözéstől semmi bajod nem lesz, amúgy meg zöldségezz.. és ezekben is van szénhidrát, de nem keményítő hanem lassú felszívódású/emészthetetlen rostok! CH-CH, és mégis egészen más..


Nem ettél rosszul ma sem, kíváncsi vagyok mit vacsoráztál végül.

2013. ápr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!