Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Szacharin és Ciklamát édesítős...

Szacharin és Ciklamát édesítőszerek jók? Szendi Gábor ajánlja édesítésnek.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9. lótejet egyébként.


Nézd meg a tejet nemfogyasztók fogazatát, ugyan úgy csont egészséges. Akkor mi ez a kalcium mizéria? - természetesen nem a tejet nemfogyasztó de cukrokat, gabonákat fogyasztókra gondolok-.


De meg lehet figyelni az átlag magyar tejfogyasztót is. Tej, gabona, és népbetegség a csontritkulás, elhízás. Kalcium? Nevetséges.

2013. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Harcművész, nekem a szacharin és ciklamát csak egy átmeneti megoldás, ameddig nem engedhetem meg magamnak a steviát vagy xilitet.
2013. ápr. 29. 13:53
 13/16 anonim válasza:
45%
én csak a Norbi Update-ben bízok
2013. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelő ez mekkora poén! :D


Én meg a bankárokban (L) :DD

2013. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Személy szerint nem ismerem a paleolit diétát, de nem hinném, hogy ha valaki hisz a vissza a gyökerekhez (Szendi Gábor), az javasolja a mesterséges édesítőszereket...

Ha nagyon édes szájú, szerintem érdemes csökkenteni a bevitt cukoradagot, arra a mennyiségre, amikor már megéri venni a xillitet v. erithriolt.

2013. dec. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

A meszetséges édesítőszerek csak annak jó, aki eladja őket. A xilit és eritrit nemcsak méregdrága, hanem méreg is. A xilit ami pl. megöli a kutyát, nekünk mért lenne jó?

Az egyetlen mesterséges édesítő a méz, (amit nem hamisítanak persze).

2015. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!