Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Palesok! Fehérjéből vagy...

Palesok! Fehérjéből vagy zöldségekből kell többet enni egy nap? Melyik legyen többségben?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem paleozni akkor szinte csak zöldségeket ettem kis tojással, húst nem is minden nap. Mostanában meg inkább sok fehérjét eszem, 100 gramm felett általában ( nem direkt ) de ma peldaul össze számoltam es 170 grammot ettem, zöldséget meg alig csak egy kis spenótot.

Ez így jó vagy több zöldség kevesebb hús?


2013. máj. 12. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Eddig minden arány jónak tűnik. A több hús, a több zöldség is jó egészségi állapotban segít maradni.


Lehet optimalizálni, hogy Neked éppen milyen arány lenne a legjobb, csakhogy ez évezredes táplálkozástudományi kérdés, és talán a legnehezebb megválaszolni :)


Én azt szoktam mondani, ha már zöldségeket és húst eszel, eleve jól csinálsz mindent a kérdés hogy milyen arányban fogyasztod őket, talán legyen az ízlésre bízva amíg nincs egyértelműen jobb ajánlás.

2013. máj. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Eléggé megijedtem, egyik ismerősöm mondta hogy 170 180 gramm fehérje testépítőknek kell, nem egy 56 kilós lánynak.

:)

2013. máj. 13. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert egy Testépítőnek jár, neked meg nem biztos ezt gondolta. :D
2013. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

De szerintem van különbség

Az egyikkel izmosodsz ha edzel a másikkal meg jobban fogysz

2013. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól függ mi a cél
2013. máj. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyikkel izmosodsz ha edzel a másikkal jobban fogysz.


Ez annyira sarkított nekem hogy már én is inkább edzem netezés helyett :D

2013. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiderül hogy tényleg testépítő leszek a sok csirkétől :D
2013. máj. 13. 17:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés megvan nálam is.

http://www.youtube.com/watch?v=wYiXtYjHJ-M


Már 12 kg.


Testépítő vagyok?

2013. máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!