Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Ha egy hétig csak csirke...

Ha egy hétig csak csirke húst, halat es tojást eszem akkor beindul újra a fogyás?

Figyelt kérdés

Eddig paleoztam, de valamiért már 1 hónapja stagnálok. Így elkezdek majd ujra fogyni? Mellette reggel pilatest vagy zsír égető jogát csinálok este meg ha van meg energiám 20 perc intenzív valamit, HIIT, cardio vagy valami. Edző terem nem nagyon megy meg futás se, nincs rá időm.

Ez így jo lehet?


2013. máj. 21. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Először is :


Testsúlyod és magasságod?

Mennyit tervezel még fogyni?

2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

171 cm és 59-60 kiló

Még 3- 4 kilót szeretnék, remélem összejön.

2013. máj. 21. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér , de te tudod. Ha még fogyni akarsz akkor válts ketogén diétára , amit felfoghatunk a paleo nagyon szigorú változataként is . Csakis hús és minimális zöldség fogyasztáson alapszik.
2013. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem vagyok kövér csak körte alakú vagyok. Felül minden oké, de a lábaim, főleg a combjaim elég kövérek.

Nem tudom hogy ilyen testalkaton hogy lehet segíteni úgyhogy folytatom a fogyókúrát, hátha most mar onnan megy le.


A ketogén csirkehússal, hallal is oké ? Nem nagyon szeretem a zsíros ételeket

2013. máj. 21. 21:55
 5/8 anonim ***** válasza:

#4: Csirkehússal nehezebb, mert akkor több zsírt kell enned, hogy ellensúlyozd ezt a zsírban túl szegény alapanyagot :D De úgy tűnik, nem Neked való a ketogén diéta, ahol a kalóriabevitel zömének zsírból kell származnia... ;) A ketogén inkább a zsíron alapszik, nem annyira a húson. Egyszer lehet, hogy megpróbálom a hús nélküli ketogén diétát, bár abban lehet kihívás :D Valószínűleg megszegném a napi max. 5 dkg olajos mag limitet, amit eddig se tartottam be.

Sok sikert a céljaid eléréséhez, sajna okosat nem tudok mondani, remélhetőleg nem azért stagnálsz, mert a tested szerint így vagy jó és bele kell nyugodnod a testalkatodba... Mondjuk annyira vészesen nem lehet vastag a combod, de ha a felsőtested vézna mellette, akkor izmosodhatsz oda... Nem látlak, így nehéz, bár amúgyis csak laikus dolgokat tudnék mondani.

2013. máj. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó, lehet nekem is az volt a gond hogy túl sokat ettem olajos magvakból meg gyümölcsből, úgyhogy most egy darabig mellőzöm őket és remélhetőleg fogyok még.

2013. máj. 22. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor én "túl sokat" ettem olajos magvakból, akkor speciel fogytam. A zsír remekül laktat, azzal lehet fogyni, nem szénhidráttal. Persze egyéni különbözőségek vannak, van, aki képes túlenni magát zsírból, én nem.

Az olajos magot a fitátok miatt üldözik a zsír miatt nem aggódó életmódok.

A sok gyümölcsöt nem próbáltam az életmódváltásom óta, de szimpatikusnak tűnik a visszafogott mennyiség. Nem hiszek benne, hogy nem szabad gyümölcsöt enni, ha fogyni akarunk, de nincs szükségünk rá kilószámra, nekem elég is egy kevés s nem kockáztatok (amíg nem kezd érni a kertben a cseresznye) :)

2013. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted kezdjek el több zsírt enni es akkor jobban fogyok?

Elég furán hangzik de lehet ra szánom magam :)

2013. máj. 22. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!