Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » TaplalkozasHarcmuves, milyen...

TaplalkozasHarcmuves, milyen mozgást ajánlasz, ha nem tudok harcművészeteken részt venni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Arra még soha nem gondoltál, hogy privátban írjál neki?
2013. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. És te?
2013. máj. 23. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Én nem teszek fel hozzá kérdést ilyen módon.
2013. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom azért kérdezte így, hogy hátha másnak is hasznos lesz a válasz.
2013. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

Hello.


Azt szoktam írni, hogy Jógát, Pilatest, Callanetics-et, Qigong-ot érdemes gyakorolni. Ugye ezek a kimondottan jó hatású tornák betegségmegelőzés jelleggel, vagy egyéb okok miatt igazán hasznosak.


Szeretni szokták még a TRX edzéseket is, van aki a kettlebellt, más súlyzós edzést.. hogy a kettlebell és a súlyzós edzések mennyire ízületbarátok arról megoszlanak a vélemények. Én nagyon tisztelek kettlebellező harcművészt, de nem biztos hogy akár ő maga mindenkinek ajánlaná ezt az edzésmódot.. El kell dönteni mit szeretnétek elérni az edzéssel. A gyógytorna jellegű mozgások ugye az egészséget védik, a mozgásszervi betegségeket hivatottak megelőzni, kezelni. Emellett adnak egészséges fizikumot, de nem olyat mint egy súlyzós edzés.


Súlyzós edzéssel viszont nagy erő, nagyobb (szebb?) izomzat érhető el.. kérdés mi a cél.


3. csoport az otthoni edzések. A fegyencedzés, bodyrock/zuzana light mind jók, érdemes kipróbálni őket. Úgy tudom sok hasonló edzés van még mint a Zuz. light, én ezt választottam ki mert több edzését megnéztem és jónak találtam, biztos hogy más edzésvideók is jók. Érdemes figyelni a gyakorlatoknál az ízületek egészségére.


Végül a Rubint Réka és más hazai fitnesz sztárok anyagai sem rosszak erősítéshez, csajoknak 'formásításhoz'.


Úgy vélem elég sok választási lehetőség van, éppen ezért sajnálom amikor valaki leragad a nagyon egyszerű edzéseknél. Ugye nem igazán tudom értékelni a kocogás, zumba, flabélos 'edzéseket', okkal. Remélem tudtam segíteni, és köszönöm az érdeklődést, bizalmat.

2013. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnézem a TRX-et és itthonra a bodyrockot. Köszönöm a válaszodat!
2013. máj. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!