Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Mennyire marad meg az ember...

Moosenstein kérdése:

Mennyire marad meg az ember testi ereje a paleo dieta soran?

Figyelt kérdés

Tobb dietat kiprobaltam mar es mindegyik hatasos volt tobbe-kevesbe, viszont hihetetlenul legyengultem mindtol. Ez sarkalatos kerdes a munkam miatt.

Szemezgetek a paleo dietaval, most ez lenne soron, csak nem tudom, hogy a sok hus ad-e annyi energiat, hogy potolja a cukrok hianyat?


2013. máj. 25. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem vagyok sportoló, de azért elég aktív életet élek és több az energiám, mint a paleo előtt, bár ebben nyilván a 20 kilós fogyásom is segített.
2013. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem hogy megmarad, de több is lesz :-)
2013. máj. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Birkózók szeretik.

Nyilván nem azért mert úgy legyengülnek tőle :D

2013. máj. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom! Remelem igazatok van. Nagyon nem szeretnek megint napi 12 orakat aludni s erotlenul vanszorogi jobbra-balra :)
2013. máj. 25. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vagy szénhidrátfüggő?

Mert azért 1-2 hétbe van akinél beletelik mire megszokja hogy nem cukorral ébreszti magát.

2013. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan szinte sosem eszem húst, de sokkal energikusabb vagyok a szénhidrátban szegényebb, zsírban gazdagabb mostani táplálkozásommal (ami nagyon közel áll a paleóhoz), mint a hagyományosabb, szénhidrátban gazdagabbal. Egyszer visszatértem arra egy nap erejéig, másnap alig bírtam teljesítménytúrázni... Nagyon-nagyon kevés szénhidráttal nem működöm jól, de nem kell rengeteg, sőt, jobb úgy. Nem kifejezetten sportolok, de kis hegymászás, ház körüli fizikai munka azért akad.


Amúgy simán lehet szénhidrátdúsan táplálkozni paleóban, az más kérdés, érdemes-e.

2013. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálam, rengeteg diétát próbáltam, mindtől rettenetesen legyengültem, hiába aludtam éjjel 8 órát, délben megint le kellett feküdnöm 4-5 órát aludni... Főleg az utolsó diétámnál volt ez, ahol bár nem ettem szénhidrátokat töménytelenül, csak zöldség formájában vittem be, viszont rengeteg tejtermék ment (sovány túró, sajt stb.)... Ezzel lement amúgy 5 kg gyorsan, jó sok narancsbőr meg jött...

Mióta paleo szerint étkezek, alig lehet lelőni, tele vagyok energiával, jobban megy az edzés.

2013. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hahah, úgy írtam ezt le, mint valami gagyi gerinckímélő matracreklám :P de tényleg így van
2013. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Azt tudjátok, hogy a tej vizesít (nedvesít) ?


Ez jót tesz ám az egész testnek, jó kis ciszták alakulhatnak ki, narancsbőr.. nyami nyami :D

2013. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tegnap festettem be a hajam, úgyhogy nem kérdezem meg, hogy miééért, a hidratáltság fontos...


Amúgy jajajajaa, az a durva, mindig imádtam a sajtot, de már nem hiányzik.

2013. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!