Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleósok, ti átlagosan napi...

Paleósok, ti átlagosan napi hány g szénhidrátot fogyasztatok?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok le, hogy mennyit fogytatok így! :)


Köszönöm!


2013. máj. 26. 06:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz én nem paleózok, de egyszer kipróbáltam és csak 10-15g ch-t ettem egy nap.
2013. máj. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs grammra. Rengeteg zöldséget eszem, kevés gyümölcsöt, így annyit, amennyi azokban van. 9 kilót fogytam 4 hónap alatt szép lassan, fokozatosan.
2013. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyekszem 20 g alatt maradni, de néha kicsit többet. 80 kg-ról 60-ra fogytam 3 hónap alatt.
2013. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30-40g, mert fogyni szeretnék. Utána kicsit meg akarom emelni, pl több gyümivel.
2013. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam számolni. No meg nem vagyok paleós, de azért majdnem.

Hm, az első szigorú paleós napomat eléggé elszúrtam, éhes voltam egész nap, 210g szénhidráttal.

Aztán belejöttem, eléggé sacc, de 80g körül remekül tudok fogyni. Ebbe elég sok édesség fér, szolidabb napjaimon gondolom lemehetett 50g alá is, de nagyon alacsony szintnél szédelgek és rosszul vagyok.

A ketogén napjaim (max. huszonpár gramm, teljesen szétcsaptak, korai ez még nekem) után úgy tűnik, még lentebb ment a szénhidrátigényem, de ez még friss tapasztalat és számaim nincsenek. Amúgyis, hedonizmus is van a világon, kedvelem az édes dolgokat, ha nem is feltétlenül szükségesek :)

Azt nem tudom megmondani, mennyit fogytam, mert még csak most hagytam magam mögött a lázadó, kilengéses/kísérletező korszakomat, de amikor rendesen betartom a saját táplálkozási elveimet (vagy csak kicsit lengek ki, az nem igazán gond, amíg nem lesz túl sok a szénhidrát), akkor heti másfél kiló szokott lenni. Nem is értem, szinte sosem edzek s olyanokat eszem, amiktől sokan a fejüket fognák s inkább nem is mondom (csak a legszolidabbat, egyszer 18 dkg szilvalekvár tízóraira :)). Úgy látszik, nálam a szénhidrátbevitel mennyisége volt a kulcs, mert alapból nagyon stagnáló típus vagyok, a súlyfeleslegem is évi egy kilóval jött fel, pedig nem fogtam vissza magam, se mennyiség, se szénhidrát terén (a zsír mindig alapvető volt nálam).

2013. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(Mielőtt valaki beszólna, tudom, hogy a szilvalekvár nem szigorú paleo. Én nem is készítek ilyesmit, még a nyersvegán hatású korszakomból s természetes ösztöneimből származik a gyümölcs nyers fogyasztása, de ez még anyámtól maradt és remek volt. Ennél sokkal antipaleósabb dolgokat eszem, csak ritkán és igen keveset.)
2013. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én gimis paleós vagyok, tehát eléggé határolva. Grammot most nem tudok mondani, de naponta egy zsemlét, 1 szelet kenyeret és egy kevés mézet eszek. De! Mégis mondok számot. Max. 60 g lehet, finomított szénhidrátban számolva.
2013. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Julie S ***** válasza:

Sosem számoltam, de anno (2009/2010-ben) 20 kilót fogytam fél év alatt. Napi 3-4 alma és 2-3(-4) banán megvolt, hetente elfogyott egy tábla 70-80%-os étcsoki, aszalt sárgabarackot is ettem elég gyakran. Sőt olykor rizs volt a köretem az ebédhez, igaz, hogy csak kis adag. Ez volt az átállós időszakom legeleje és mégis fogytam, méghozzá elég gyorsan.

Ebből aztán mára egyedül az almafogyasztásom maradt meg majdnem a kezdeti szinten, a többi lecsökkent, megritkult, vagy kikopott teljesen.

2013. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van amikor szinte semmit se vagy csak 1 alma meg egy kivi.

átlagosan sztem 30 körül, de mostanában talán több, itt az eper, meggy stb:)

2013. máj. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!