Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nem eszek semmi szénhidrátot...

Nem eszek semmi szénhidrátot + biciklizek, miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, 70 kg. Nyárra akartam ledobni egy 10-est, de nekem egyszerűen nem akar sikerülni. Semmilyen szénhidrátot nem fogyasztok, csak hús, zöldség, gyümölcs. Minden nap biciklizek emellett 10 km-t de semmit sem fogyok. Mások az egyszerű paleóval is fogynak, nekem ez még mozgás mellett sem megy! Mi tévő legyek? Úgylátszik a fürdőruháról lemondhatok megint.
2013. máj. 10. 20:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
68%
Leírnád egy napi pontos étkezésed? A gyümölcsben is van ám szénhidrát, és nem a jó fajtából :)
2013. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet újat mondok, de tudod a zöldség és a gyümölcs is szénhidrát. Ki kéne számolnod, hogy mennyi a szénhidrát,zsír,fehérje arány. Amúgy gyümölccsel csak óvatosan.
2013. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. egy csomó banánt megeszel, az egy csomó szénhidrát.
2013. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tényleg oda kellene figyelni, leírni pontosan mennyi is az annyi. Vannak magas keményítő tartalmú zöldségek, a gyümölcsök cukrosok.
2013. máj. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mizu a tejtermékekkel, hüvelyesekkel, krumplival, rizzsel, puffasztott cuccokkal? Ezeknek ugyanis fogyókúrákban semmi helye.
2013. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha paleo akkor elvileg ki vannak lőve, na mi van ha így sem fogy?
2013. máj. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak epret eszek, de azt is csak pár szemet este. Zöldség is csak leginkább paradicsom, húsokat fogyasztok, de nem a zsírosakat. A reggelim körülbelül 3-4 szelet párizsi, pár szem miniparadicsom. Az ebédem vagy egy szelet sült hús zöldséggel, vagy ugyanaz, mint a reggelim. Vacsira megeszek egy Activia joghurtot (vagy az eper). És ugye a biciklizés, de az se mindig 10 km, van, hogy többhöz van kedvem. Szerencsére azt nem tudom abbahagyni, olyan régóta csinálom, hogy megőrülök, ha nem tudok biciklizni. Júliusra akartam lefogyni, de így lemondhatok róla.
2013. máj. 11. 11:18
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nem indult be a fogyás kedves kérdező, mert masszívan koplalsz. A tested minden falatot elraktároz, plusz rossz kajákat is eszel (párizsi?). Reggelire egyél tojást zöldséggel, tízóraira, uzsira sonka, ebéd ok, vacsi túró, hal, akármi és zöldség, zöldség, zöldség. Próbáld ki, és írj, hogy hogy sikerült, mert érdekelne.
2013. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Páff. Az activia biztos hogy elég beteges, lehet az akasztja a fogyást?
2013. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mentek a zöld kezek! :)
2013. máj. 11. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!