Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo ételekből ha sokat...

Paleo ételekből ha sokat eszem akkor sem fogok hízni? Nagyon sokat ettem.

Figyelt kérdés

Paleozom 4 hónapja majdnem és mindig is olyan 1200 1400 kalóriát ettem, de a hétvégén hazautaztam anyuhoz aki rengeteg finom paleo ételt csinált( sült malac szalonnával, fasirttal töltött gomba, sült húsok, meg gesztenyés paleo süti) és nagyon sokat ettem. Meg nincs 4 óra sem de mar 2ezer kalória megvolt szerintem.

Most ettől hízni fogok vagy tartom a sulyom?

Ma már ne egyek semmit ha nem akarok hízni?


2013. máj. 26. 15:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt még hamburgerből és kólából sem tudnál annyit enni, hogy egy hétvége alatt elkezdj érezhetően hízni.


Másrészt eléggé érdekes lenne, ha húsevés mellett elkezdenél egy csöppet is zsírosodni. A gesztenye már keményítősebb, ez segíthetne a hízásba, ha mostantól ezt kezdenéd enni minden nap együtt a zsíros húsokkal.


Túl sok a ha, így nincs esélyed hízni! :)

2013. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%

Én paleo mellett fél év alatt majdnem 10 kg-ot híztam, pedig csak zöldségeket meg húsokat ettem, még gesztenyés/mandulás sütiket sem.


Amióta abbahagytam és mindent eszek megint, azóta lement a felszedett 10 kg is meg még 5 ezen kivül. (amit eredetileg a paleoval akartam leadni...)

2013. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Gesztenyés sütit nem ettem annyit, de fasirtos gombából példaul 7et...

Na mindegy, ha nem leszek teli akkor tornázom valamit. Meg este nem eszem annyit

2013. máj. 26. 16:10
 4/25 anonim ***** válasza:
67%

Meg ne tolj szteroidot mint 2. válaszoló esetleg tehette.. mert nagyon anabolikus lesz a testünk működése és gyarapodni kezd :D



Jó edzést :)

2013. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok és SEMMILYEN táplálékkiegészítöt vagy hasonlót nem használtam!!!!
2013. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

Akkor Superman vagy :)


Híztál hús és zsírevés mellett, lowcarb módon. Passzolom, alacsony vércukor és inzulinszinttel olyan nehéz hízni, hogy testépítők nem is szeretik a módszert.


Vagy a SOK hús fehérjetartalmából cukor képződik ami zsírként rakódik le.. bizonyos embereknél ez erőteljesebb folyamat. Nem semmi.


De ha azt mondod, hogy húsevéssel híztál, utána gabonaevéssel meg fogytál, akkor utána nézek mindjárt hogy mennyi hajat tudnék büntetlenül kitépni :))

2013. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, Nehezen tudom elképzelni a 10 kiló hízást, Max ha minden nap annyit ettél mint én ma, tehát 3000 4000 kcal körül vörös húst.

De nem hiszem hogy én tudnék minden nap ennyit enni.


TaplalkozasHarcmuves köszi !

2013. máj. 26. 16:46
 8/25 anonim ***** válasza:
Persze ha mindennap annyit eszel megfogsz de egy alkalomtól nem...
2013. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Kedves második,

El nem tudom képzelni, hogy ezt hogy sikerült összehoznod.

10 kilót híztál paleóval és 15 fogytál, mikor leálltál vele?


Nem tudom hány paleost ismerek, de összeségében rengeteget...több, mint százat biztos.


De vagy az egyetlen, aki hízásról számolt be paleo mellett...

2013. máj. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor én is jelentkeznék mert én meg nem fogytam semmit paleoval
2013. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!