Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo ételekből ha sokat...

Paleo ételekből ha sokat eszem akkor sem fogok hízni? Nagyon sokat ettem.

Figyelt kérdés

Paleozom 4 hónapja majdnem és mindig is olyan 1200 1400 kalóriát ettem, de a hétvégén hazautaztam anyuhoz aki rengeteg finom paleo ételt csinált( sült malac szalonnával, fasirttal töltött gomba, sült húsok, meg gesztenyés paleo süti) és nagyon sokat ettem. Meg nincs 4 óra sem de mar 2ezer kalória megvolt szerintem.

Most ettől hízni fogok vagy tartom a sulyom?

Ma már ne egyek semmit ha nem akarok hízni?


2013. máj. 26. 15:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Hogy nem fogytál az más tészta :-)...olyannal találkoztam.

De hogy hízott volna valaki, olyannal nem...esetleg olyan valaki, aki előtte nagyon vékony volt.

Igen ilyen van, hogy nem fogy kellően az ember...kicsit át kell strukturálni a paleon belül is az étkezést.


Kevesebb gyümölcs, olajos mag pl.

2013. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, és egyébként mennyi ideig paleoztál sikertelen fogyással?
2013. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

NA igen szerintem egyébként elég jó a paleo nekem nem válik be/vált be mert mindenképp mennyiségkontrolra is szükségem,sok mindENT megtartottam az étkezésemben a paleo alapelvekből de jóval több szénhidrátot eszem(nem cukrot)

2000 kalória egyébként nem sok súlytartásnak hacsak nem 45 kg vagy ...kedves kérdező én vacsoráznék ha éhes vagyok pl salátát és azzal a paleo sütivel csínján bánnék

2013. máj. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
3 hónapig paleóztam
2013. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
És így a paleozás után, hogy több szénhidrátot eszel...és most mi történik a súlyoddal? Híztál, fogytál? Így most jobban érzed magad?
2013. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
JObban, fogytam 15 kg-t nem sok szénhidrátot eszem normál étkezéshez képest (150-160g)de szigorúan számolok kalóriát bár tudom hogy azt ti,paleosok nem sokra tartjátok :)
2013. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem tartjuk fontosnak.

Az esetek nagy részében teljesen felesleges számolgatni.

Ha szabályokon belül maradsz, akkor nagy valószínűséggel így is - úgy is fogyni fogsz. A kérdés, hogy mennyit.

Van, akinek megáll egy ponton...és ott kicsit alakítni kell a paleo összetételén. És tovább megy a fogyás.


Hát örülök, hogy végül lefogytál és jól érzed magad! :-)

2013. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Köszi kicsit elkalandoztunk a témától

Saját tapasztalat hogy 1 napo zaba nem látszik meg főleg nem ilyen kajából

mondjuk a csoki,chips más mert ott sok vizet köthet meg a szervet aztán az jól meglátszik

Kérdező lesz vacsora?

2013. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

7kor ettem utoljára, zöldséget egy szelet sülthússal plusz csináltam egy órás cardiot. Ezzel remélem kompenzáltam a dolgot valamennyire és nem hízok,

Holnaptól vissza fogyizni :)

Én eddig sokat fogytam paleotól úgyhogy még biztos fogok is, de kell az a kalória deficit

2013. máj. 26. 20:15
 20/25 poiu ***** válasza:
Krámilyen diétán vagy, a fogyáshoz kalóriadeficit kell. Számomra ez paleo-szerű étrenden egyszerűbb volt, mint számlálni a kalóriát. Külön öröm, hogy a hústól-zsírtól teljesen rendbe jött a koleszterinem :-)
2013. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!