Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Paleo ételekből ha sokat...

Paleo ételekből ha sokat eszem akkor sem fogok hízni? Nagyon sokat ettem.

Figyelt kérdés

Paleozom 4 hónapja majdnem és mindig is olyan 1200 1400 kalóriát ettem, de a hétvégén hazautaztam anyuhoz aki rengeteg finom paleo ételt csinált( sült malac szalonnával, fasirttal töltött gomba, sült húsok, meg gesztenyés paleo süti) és nagyon sokat ettem. Meg nincs 4 óra sem de mar 2ezer kalória megvolt szerintem.

Most ettől hízni fogok vagy tartom a sulyom?

Ma már ne egyek semmit ha nem akarok hízni?


2013. máj. 26. 15:43
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Holnap megmérem magam reggel, ha érdekel leírom hogy mi az eredmény és híztam e.
2013. máj. 26. 20:19
 22/25 anonim ***** válasza:
Egészségedre :)
2013. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 26. 20:22
 24/25 Julie S ***** válasza:

Kedves kérdező. Én nem fogyni szándékoztam a paleóval, ezért fél év alatt kb csak havonta álltam rá a mérlegre. Akkor is csak azért, mert annyian mondták, hogy fogytam, hogy úgy gondoltam ránézek már.

Sosem figyeltem oda arra, hogy mikor mennyit ettem. Néha kevés volt, néha meg pukkadásig sikerült, amikor olyan alkalom adódott. A mai napig is sokat eszem, ha vendégségben valami paleóba illő, nagyon finom ételt raknak elém. Erre természetesen nem kerül sor havonta, de két-háromhavonta biztosan. Mégsincs min aggódnom. Szerintem te se lesd folyton azt a fránya mérleget. Nem normális dolog úgy élni, hogy ne ehessen olykor egy jót az ember bűntudat nélkül.


A másik dolog, amire a nők/lányok (feltételezem te is az vagy :)) figyelmét érdemes felhívni az az, hogy a női testnek nem egészséges a túlságosan alacsony testzsír százalék. Ami persze nem jelenti azt, hogy őrizd meg a hurkáidat, sőt... csak azt, hogy van egy határ, amin túlra nem érdemes vágyni.

2013. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Végülis egy kicsit többet mutatott a mérleg, de szerintem ez még a tegnapi miatt.

Utolsó igazad van, 2 3 havonta belefér egy ilyen kajálós nap :)

2013. máj. 27. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!