Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Étrendem ma, mi a véleményetek?

Étrendem ma, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

4 granny smith alma( normál méret, savanykás, nem édes)

7 tojás

2 répa

fél uborka

nem mozogtam ma, fogyhatok még ettől?

Olyan érzésem van, hogy ez a nap nem volt túl fogyós, és erre rátesz egy lapáttal, hogy alig aludtam, fáradt vagyok, rossz közérzet..



2013. máj. 27. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleg sok tojas!Most van iden gyumolcs, fogyaszd azt! meg nincs vege a napnak, menj setalni, vagy ha bent akarsz maradni akkor tancolj egyet a kedvenc zenedre:)
2013. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
800 kcal kb....nem csoda, hogy ilyen koplalas mellett faradt vagy es rosz a kozerzeted
2013. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl kevés kalória és zsír.
2013. máj. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval arra céloznak, hogy még kevés is volt.


A kevés alvás semmilyen folyamatunknak nem kedvez. A paleo ugyan 'diétának' van csúfolva, de inkább életmód. Hozzá tartozik a kellő mennyiségű alvás ajánlása is.


Igazából zöldségeket ehetnél még, legyél jóllakott! Párolt kápi a tojáshoz, vagy amit szeretsz és olcsó :))

2013. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!