Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Peszketáriánusként (húsok...

Peszketáriánusként (húsok közül csak halat eszem) össze lehet állítani ideális paleolit étrendet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 31. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne lehetne? Gondolom, tojást azért eszel. Én nagyon szeretem a halat, így minden másnap azt eszem, egyéb napokon különféle húst. Csak a húst hagyod el, ennyi. Halak mellé is lehet változatos párolt zöld köreteket, salátákat csinálni. Imádon hallal pl. a zsiradékon párolt zellerkarikákat. Szuper társítás.
2013. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Hogyne lehetne. A hal ugyanúgy hús, mint a többi (s a halak változatosak, van köztük száraz, zsíros, a tengeri halak különösen jók, ésatöbbi... ha csak csirkemellet ennél, az sokkal korlátozóbb lenne :D).

Bár nem tudom, mit nevezel ideálisnak, de egészséges, kiegyensúlyozott étrendet, amiben minden szükséges anyagot megkap a tested, azt össze lehet hozni belőle. Eszel halat és zöldséget, az már jó kiindulási pont ;) Amikor pedig nem eszel halat, ehetsz tojást, az is remek étel.

2013. máj. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2013. máj. 31. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!