Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Megettem 1 kg almát, csomó...

Megettem 1 kg almát, csomó zöldséget, és 100 gramm húst, valamint 30 gramm mandulát meg egy tojást most hízni fogok?

Figyelt kérdés

Sok a ch tudom .. :// Ma hízni fogok?

Tudom, kevés zsír, fehérje, sok ch, de most nem ez a kérdés. Holnaptól máshogyan fogok étkezni.

ha futok 1 órát akkor reális volt a ch bevitel?



2013. máj. 30. 16:46
 1/6 nikozia12 ***** válasza:
csak az alma sok. Husi kicsit kevés. de hízni nem fogsz.
2013. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt vészes a napod, változatos, nem ettél hülyeségeket, nem vészesen kevés fehérje, nem rettentően sok szénhidrát, az is zöldség-gyümölcsből... Még ha az alma tavalyi is, ami nem olyan jó, mint a friss most termők, de mindenbe ne kössünk már bele :P Kalóriában is egész helyes napnak tűnik. Természetes, hogy nem minden napod ugyanolyan, nincs ezzel gond.
2013. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A CH méreg a szervezeted számára bármilyen formában! Én már 25 éve 50 grammnál kevesebbet eszem és napi 800 kalóriát!


Komolyan mondom az ilyen postoktól leszek rosszul... a CHtól nem fogsz elhízni, ellenben a zsíroktól igen. A paleo csak azért működik mert kalóriadeficitet teremt (ami metabolikus szindrómához vezet hosszú távon). Itt egy kedves ember aki könnyen rácáfol ezekre a buta elméletekre, 12 éve napi 3-5ezer kcal nagyrészt gyümölcsből (ha nem volt számára elérhető akkor rizs és egyéb keményítők).


Micsoda egy elhízott ember: [link]

2013. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves előző, a paleoban egyáltalán nincs kalóriadeficit, annyit eszel, amennyit akarsz, csak nem gyorsan felszívódó szénhidrátot. Diétázáshoz pedig ideális a sok zsír és fehérje, mert hosszú időre eltelít, tehát a napi kalóriabevitel nem lesz nagy. Én speciel délután 3-kor ettem egy tányér marhapörköltet tökfőzelékkel (persze liszt nélkül) és még most sem vagyok különösebben éhes. Előtte pedig kolbászos rántottát reggeliztem. Ja, és 48 kiló vagyok...
2013. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


6000 kalóriányi gyümölcsöt megeszik naponta és egy csomót sportol. Sztem ez pazarlás :D a másik meg h azért nem hízott el mert ektomorf és nem is tud elhízni.. és hiányzik az étrendjéből a B12 vitamin meg sok más

2013. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is szinte csak zsírt meg fehérjét eszem és akkor is, ha nem edzem magam szét mint ahogy ez a durianidiot xd, úgy, hogy ha egy hónapban 1x edzem, még akkor is szálkás maradok paleo mellett és nem vesztek izmot :)
2013. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!