Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Nagyon gáz a reggelim?

Nagyon gáz a reggelim?

Figyelt kérdés

1 soja naturjoghurt(90 kcal)

1 banán(~100 kcal)

20 gramm paradió(~150 kcal)

30 gramm mandula(~200 kcal)

70-80 gramm aszalt gyümölcs (~150 kcal)

1 alma (~80 kcal)

-------

ez így összesen több mint 700 kcal :/... ma akkor már alig ehetek valamit.. mit javasoltok?

ja és fogyózom, nem csupán egészséges paleo életmódot élek, fogyni is akarok



2013. jún. 5. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van étvágyad, az biztos! Miért ne ehetnél? Nem magvakból meg aszalt gyümölcsökből kellene állnia az étrendednek, hanem inkább zöldségekből!
2013. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Én szétbontanám a reggelid. Elősször a gyümölcsöket enném. Majd később "tízóraira" a magokat. (a mennyiséggel vigyázz majd mindig). Utánna a joghurtot. Így szétbontva vinnéd be a tápanyagokat, könnyebb a testednek az emésztés. De igaz amit előbb írtak, hiányzik a zöldség. (és a rostok).


"egészséges paleo" :)

2013. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de ezeket már megettem sajnos.. szerintetek elrontottam a napomat? Ma már nem fogyhatok?
2013. jún. 5. 12:19
 4/14 anonim válasza:

Én csak a saját tapasztalatomat tudom neked ide 100% tutiban leírni.


A legfontosabb a reggeli, én azt mondom itt jól lakjál be, mert ez meghatározza a napod energiaszintjét. 19 éves vagyok és mindig is szerettem jót és finomat enni, amelyet a fogyókúrás időszakomban sem hagytam el, hanem formáltam. Odafigyelsz a kajára, meg kell állni a nassolást, a fölösleges evést. Ha rádjön az inger inkább csinálj mást(olvass, fuss, stb...). Ha jól emlékszem napi 2-3000 kcal a divat, ami a napi kalóriabevitelt illeti. Azért jó, ha ezt a napi szintet belövöd, de ha most egy kis plusz összejön szerintem az sem egy egetrengető világvége pillanat. Este fogd vissza magad, de azért ott is lakj jól.


Rendszeres testmozgás kell (futás vagy konditeremben lévő fitness eszközökkel elősegíteni a fogyást), mindenképpen kérd ki egy személyi edző véleményét, ugyanis nem feltétlen kell futással kezdeni egy futópadon, hanem kezdetnek 30-45 perc 6-7 km/h átlagsebességes gyaloglás is megteszi.


Én ezeket a dolgokat tartottam be és 1-2 havonta ismét beszéltem a személyi edzővel + egy jó adag kitartás -> Siker ;)

2013. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges a kalóriákat számolgatni, ha fogyni akarsz, inkább oszd szét ezeket a kajákat legközelebb és ne egyszerre edd meg, hanem 2-3 részletben.. persze ne ez legyen az egész napi kajád, csak várj a másik adaggal mondjuk egy két órát.. amúgy ha elhagyod teljesen a fehér lisztet és mérsékled a sót, cukrot,+ mozogsz, mindenképpen fogyni fogsz
2013. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Egyél inkább egy jó kis szalonnás rántottát salátával kenyér nélkül. Tápláló, nem kell kalóriát számlálnod és fogyhatsz mellette.
2013. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

sjiosdgjpiosdgőjisdgoih <-- íígy akartam írni már előre hogy milyen rossz. Aztán néztem hogy mégse. Aztán néztem hogy paleo kategória. Mindig megnyugtatja a lelkem kicsit ez az egy topik.


Szója joghurtot hanyagolni kellene, egyébiránt nem ettél rosszul. Ezek alapvetően nem rossz táplálékok! Jó, van aki könnyebben fogy meg jobban működik ha tojást, szalonnát eszik.. ezt ki kell tapasztalni de egyáltalán nem ettél rosszul!

Egészségedre, amíg meg nem éhezel addig ne egyél, és használd jól a 700 kilokalóriádat, legyen szép, tartalmas napod!

2013. jún. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Ez az első paleos napod, vagy mi? Mert eléggé pánikszerű evészetté fulladt. Legyél kreatív, tapasztald ki, hogy mi jó neked. Szerintem a tojás a tuti befutó reggelire. Én ma egy tojásból készült rántottalepényt reggeliztem füstölt lazaccal, kókuszkrémmel/krémsajt helyett/ és egy kis algasalátát. Fincsi volt. De általában hamandeggs a reggelim.
2013. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem az első, már csinálom pár hete, fogytam is, de ma reggel a boltban megkívántam ezeket a dolgokat, ezért alakult így. Köszi a tanácsokat! Egyébként a tojás nekem is bevált, meg a zöldségek, csak néha nagyon megkívánom az édeset(gyümölcs, aszalt gyümölcs, magvak..) sajnos.. de próbálom visszafogni magam.
2013. jún. 5. 14:38
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

A paleo mint egészségre törekvő táplálkozás nem gyümölcs vagy olajosmagv mentes.


Lehet egészségesen élni hasonló reggelikkel is, ne aggódj emiatt. Nem péksütit toltál be, óriási különbség, te még (szerintem) jól ettél.

2013. jún. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!