Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez volt a reggelim, ennyi...

Ez volt a reggelim, ennyi belefér a reggelibe?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy ma kezdem a diétát 30kg-t szeretnék leadni tudom magamról, hogy iszonyatosan zsömle függő vagyok többször próbáltam már úgy diétázni hogy semmi zsömle és tészta 3-4 napnál tovább nem tartott most kipróbálom, hogy ha csak reggelente eszek egy párizsis zsömlét akkor fogom-e birni. hozzá kakaót ittam mert olvastam egy diétás újságban, hogy minden nap megkell inni egy pohár tejet és én kakaóval ittam. szerintetek?
2012. okt. 19. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

A zsömle oké, a kakaó nem biztos...

De ez attól is függ, hogy mit és mennyit eszel még a nap folyamán.

Én azt vallom, hogy lehet mindent, csak mértékkel.


Próbáld ki ezt az oldalt: KalóriaBázis

2012. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen ismerem :D regisztráltam is és elkezdem mától vezetni mit eszek meg stb... :D
2012. okt. 19. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy komoly diétába nem fér bele sem a zsemle, sem a kakaó. A "mindent mértékkel"-t azoknak találták ki, akik nem képesek normálisan kajálni, hogy az ő igényük is ki legyen szolgálva. Amúgy marhaság és ezt az is tudja, aki kitalálta. 30 kg leadásához pedig komoly diéta kell. Nem lehet belesz*rni, különben olyan is lesz a végeredmény. Szerintem.
2012. okt. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Most, vagy a következő élteidben vennéd komolyan a témát?


Mert ha most, akkor lehetne azzal kezdeni, hogy tökön rúgod aki a kakaót/tejet ajánlotta.


Sem a TEJ, sem a ZSÖMLE nem emberi táplálék. Az egyikről tudjuk, hogy a borjú issza és a benne lévő hormonok csak zsírosítják, a fehérjék potenciálisan megbetegítik a testünket!

A gabonákat nem tudom mik eszik, valószínűleg rágcsálók DE NE ÉREZZÜK ANNAK MAGUNKAT! A bennük lévő glutén és lektinek minden szervünkre károsan hatnak!

A sok szénhidrát meg együtt a tejjel az ok hogy most fogyni akarsz. A sok szénhidrát megemeli a vércukor szintedet, ez magas inzulin szintet okoz EZT még jobban megemeli a tej. Magyarul az egész megy zsírba. Ez a legrosszabb, olyan mint a tejes/joghurtos müzli.


A párizsi nem hús. Egy kevés van benne, de egy 1700ft/kg füstölt parasztsonkával, ha csak napi 2 szeletet eszel és egész hónapban ennyi húst eszel, akkor is jobban jársz mint a párizsival (ami 1000ft körül van, de hasznos tápanyag benne töredéke egy füstölt parasztsonkához képest!)


Zöldségfélékkel próbálkozz zsömle helyett. fedezd fel mennyi mindent lehet kapni a piacon!

2012. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Én lefogytam 15 kilót a "mindent mértékkel" elvvel, úgyhogy a saját nevedben beszélj! Engem nem ismersz, leszel kedves nem beszólogatni. Köszönöm.
2012. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
A Harcművész meg amúgy sem normális, de ezt meg mindenki tudja, rá ne hallgass. (És igen, őt már ISMERJÜK, azért merem ezt kijelenteni.)
2012. okt. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!