Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Étrendem, ez így jó lesz mára?

Étrendem, ez így jó lesz mára?

Figyelt kérdés

-2 alma

-2 nektarin

-2 tojás

-2 tojás + párolt répa

----------------------

eddig ennyit ettem.. soknak érzem a cukor miatt :// Ha ma már csak zöldséget eszem fogyhatok? Nem tudom miért tört rám a bűnözés..



2013. jún. 7. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

kevés ehetnél húst is .

és ebbe mi a bűnözés? Egészéges dolgokat ettél, csak kicsit többet kéne és laktatóbbat

2013. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én már tuti éhendöglöttem volna
2013. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Paleoban nem kelene koplalni, és kicsit változatosabban is ehetnél. Én például ma szintén tojást ettem ebédre, csináltam egy paleo pizzát minden földi jóval egy nagy tál salátával. Kicsit lehetnél kreatívabb. A gyümivel sincs gond, mindenkinek más jön be. Én pl nem nagyon szoktam gyümit enni, mert nálam inkább a ketogén paleo a nyerő.
2013. jún. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Ennél ehetnél bőven többet. Ez kb. 1 étkezés mennyisége. Ha napi 1x eszel, akkor viszont valószínűleg az 2x-3x ennyi lehetne. 4 tojás.. mellé akkor egy CSOMÓ zöldség kellene (mit ettél végül?)


Gyümölcsöt lehet enni, és ha jólesik.. hajrá, de szerintem értelmetlen reggelire. Reggelire tojás, hús, szalonna, sok-sok zöldség lehet jobb lenne. Már ha kívánod persze.

2013. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ettem még 3 tojást meg 2 adag párolt zöldséget végül.
2013. jún. 8. 00:47
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Így gondolom már jóllaktál. Helyes! (egészségedre)
2013. jún. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A paleo nem a koplalásról szól!!Vagy fogyókúra miatt csinálod?? Én totál jól tudok lakni vele.Ha, paleo kenyeret eszel, még kevésbé leszel éhes..Ami cukor, ami a gyümölcsben van, az nem sok..

Egyszerűen a nem-eket kell betartani..

De egy-egy nap "bűnözés" nem árt senkinek sem..Ajánlom Szendi Gábor könyveit..

2013. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi ebben a bűnözés?

Atyaiseten ne csináld már! Én éhenhalnék, ha csak ennyit ennék...ez kb. nulla kalória. És én egy vékony nő vagyok!!!

Felejts el a cukor számlálását a gyümölcsökben, zöldségekben!!!

JÓL KELL LAKNI! AZ Éheztetésnek totál semmi értelme!! A legnagyobb hiba, amit el lehet követni szerintem!

2013. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!