Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így jó lesz az étrendem? És a...

Így jó lesz az étrendem? És a mozgásom?

Figyelt kérdés

Reggeli: rántotta zöldségekkel, esetleg sonkával

vagy

gyümölcssaláta (1 alma, 2-3 kicsike kiwi)

Tízórai: 1 alma (ha reggel gyümölcs salátát ettem, akkor magok

Ebéd: hús és zöldségköret, esetleg hozzá ha épp van egy kis tányér leves, tészta nélkül

Uzsonna: fehérje turmix vízben oldva

Vacsorára: halas vagy tojásos saláta


Mozgás: DVD: insanity és Béres Alexandra, illetve ha jó idő lesz akkor 10-12 km bringázás. Heti 1 alkalom az uszodában (vasárnap családi úszás nap).


2013. febr. 20. 22:13
 1/7 anonim válasza:

Ha az ebédnél a hús sovány húst jelent, akkor jó az étrended.

Mozgásnál viszont nem írtad mennyit Béres Alexandráznál, de én inkább konditerembe mennék a helyedbe heti 3-4x

2013. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jóóó az minden hús jó ebédre!

Te valami igazán jó helyen tanultál, mert nagyon jó ez az elképzelés a napi evésről! Én is kérek. Csak így tovább!

2013. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem B. Alexandráznák, mert már 1,5 hónapja Alexandrázok. Egy teljes program extrákkal 1 óra 10 perc, előtte egy program insanity bemelegítésnek (persze ezt még nem tudom végig csinálni, mert a nyújtás utáni 8. perc körül kiköpöm a tüdőm. Így ezt csak 25 percig bírom.

A bringázás 10-12, de lehet van 15 km is, általában 50 perc alatt megteszem.

Szóval az a tervem a tavaszra, hogy heti 3 alkalommal bringázok 50 percet, minden nap Alexandrázom és heti 4 nap Insanityzek.

Nagyon szeretek sportolni, de kondi terembe nem tudok járni, mert egyedül vagyok itthon a 19 hónapos gyermekemmel. Nincs kire hagynom heti 3-4 alkalommal 1-2 órára. Így ez van.

2013. febr. 21. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Az étrended megfelelő, és ez 70%-át képezi a fogyásnak, úgyhogy jó úton haladsz.
2013. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a mozgásom nem jó. Igaz?
2013. febr. 21. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:

De jó a mozgás is. Én ismerem az Insanity-s DVD-ket, ha azokat végigcsinálod intenzíven akkor le a kalappal.

A bringázás meg remek lesz, amikor jó idő lesz.


Rég láttam ezen az oldalon ilyen jó étrendet és mozgási tervet, mint a tiéd. Remélem most már nem kételkedsz magadban.

2013. febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Cardio Circuit-ban a nyújtás utáni 8-10. perc környékén kidőlök, a tüdőm kiköpöm, így még csak 24 percet tudok megcsinálni.

2013. febr. 21. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!